Franciaország 1870. "III. Napóleon a nyomorúságos - December 2. / Franciaország Vérszívója" szatirikus bronz emlékérem (32mm) T:AU kis ph
France 1870. "NAPOLEON III LE MISERABLE - 2 DECEMBRE / VAMPIRE DE LA FRANCE" bronze satirical commemorative medallion (32mm) C:AU small edge error
Franciaország 1896. "Assistance Publique en France" peremen jelzett Ag emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással. Szign.: Louis-Oscar Roty (151,44g/68,5mm) T:AU patina
France 1896. "Assistance Publique en France" hallmarked on the edge Ag commemorative medallion with name engraving on the back. Sign.: Louis-Oscar Roty (151,44g/68,5mm) C:AU patina
Franciaország ~1900. "Varró nő / Kalapkészítő nő" bronz plakett. Szign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) T:AU patina
France ~1900. "Sewing woman / Hat maker woman" bronze plaque. Sign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) C:AU patina
Franciaország DN "Angers-i Akadémia - Tudományok, irodalom és művészetek" egyoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (65mm) T:UNC
France ND "Academy of Angers - Sciences, literature and arts" one-sided bronze commemorative medal in original decorative case (65mm) C:UNC
Franciaország DN "Belügyminisztérium / Szajna-Saint-Denis prefektúra" részben műgyantás, ezüstpatinázott bronz emlékérem, peremén "Pichard Balme" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (70mm) T:AU ph
France ND "Ministere de L'Interi eur / Prefecture de la Seine-Saint-Denis" silver-plated bronze commemorative medallion with partly synthetic resin, with "Pichard Balme" makers mark on the edge, in its original hard case (70mm) C:AU edge error
Franciaország DN "Ile de France prefektúra" bronz emlékérem "Monnaie de Paris" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban. Szign.: Renée Mayot (84mm) T:UNC
France ND "Prefecture de la region D'Ile de France" bronze commemorative medallion with "Monnaie de Paris" makers mark, in its original case. Sign.: Renée Mayot (84mm) C:UNC
India DN "Az elnök gratulációjával - A szintetikus és műselyem textíliák exporttámogatási tanácsának tagjai" fém emlékérem füllel, szalaggal, bekeretezve (135mm) T:1
India ND "With best compliments from the Chairman - Members of the Synthetic & Rayon Textiles Export Promotion Council" metal medallion with ear and ribbon in a frame (135mm) C:UNC