17279.
465. Closed Online auction
Scout
2 000 HUF
Velősy Béla: Természetjárás, térképismeret. Bp., 1940, Magyar Cserkészszövetség (Cserkészpróbák könyvei 1.).. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, gerincen kisebb sérüléssel, kissé foltos, kissé kopott borítóval.