Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Álom. Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, a hátoldalon jelzett, szélén kisebb sérülésekkel, törésnyomokkal, 40x30 cm
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltók gázálarcban, munka közben (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, 39,5x30 cm
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltó hagyományőrzés (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, alja kissé megtűrődött, 30x39 cm
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzvédelem - Ugrás az ablakból. Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb törésnyomokkal, 40x30 cm
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltó hagyományőrzés (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, széle kissé hullámos, 40x30 cm
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Író portrék: Esterházy Péter, Csurka István, Püski Sándor, Sütő András, Sütő András, 5 db fotóművsézeti alkotás, hátoldalán nevesítve jelzettek. 15x10 cm
Kerekes János (1889?-1965?): Szent Márk templom és tér a galambokkal, 1934 június. Vintage fotó, hátoldali a fotóról levált kartonján korabeli felirattal. 18x24 cm