Orrin Keepnews - Bill Grauer, Jr.: A Pictorial History of Jazz. People and Places from New Orleans to the Sixties. New York, 1981, Bonanza Books. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Beethoven, Ludwig van: Sonaten für Pianoforte und Violine von - - . Revidirt und mit Fingersatz versehen von Ferd. David. Leipzig, é.n., C. F. Peters, 205 p. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült borítóval, sérült, javított címlappal, lapszéli ázásnyomokkal.
Gluck, [Christoph Willibald]: Orpheus. Oper in 3 Acten von - - . Clavierauszug mit deutschem und italienischem Text. Collection Litolff. Braunschweig, é.n., Henry Litolff`s Verlag, 108 p. Átkötött félvászon-kötéseben, kissé sérült címlappal.
Jacobus Stainer in Absam antik brácsa, Both Béla műhangszerkészítő mester Székesfehérvár címkéjével. Korának megfelelő állapotban, hídja hiányzik, tokban, h: 64 cm
1987 Istituto di Studi Verdiani - Ai partecipanti al XIV Congresso della Societa Internazionale di Musicologica. / To the members of the XIVth Congress of the International Musicological Society. Nemzetközi zenetudományi kongresszus emléklapja, Giuseppe Verdi zeneszerző levelének hasonmásával.
cca 1900-1920 3 db Zerkovitz Béla dal kottája (Páris felől furcsa szelek fújnak...; Nem tudom, mi az oka?...; Sokszor úgy szeretnék sírni...) Vegyes állapotban.
Lukin László: ,,Csak tiszta forrásból". A mi világunk '81/4. (DEDIKÁLT). Bp., 1981, Táncsics, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. A szerző, Lukin László (1926-2004) zenepedagógus, karnagy által DEDIKÁLT példány.
cca 1900-1950 Vegyes kotta tétel, 6 db: G. Puccini: Boheme, Ravel: Deux melodies Hébraiques, Johann Strauss: The blue Danube, Arnold Schönberg: Vier Lieder stb. Részben sérült és foltos
Dalok Ady Endre verseire. Bp., é.n., Edition Musica. 36 p. Kiadói papírkötés, spirál mentén kissé szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány lap széle kissé foltos, utolsó lapon román vám bélyegzőjével.