Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 354

Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ (Társadalmi Egyesületek Szövetsége) - Nemzeti Munkahét 1934. ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU  TP 232.
31378.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ (Társadalmi Egyesületek Szövetsége) - Nemzeti Munkahét 1934." ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU TP 232.

4 000 HUF
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4. jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban tanúsítvánnyal (32,90g/0.925/40mm) T:AU kis patina
31379.

14 000 HUF
37,84
41,18
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
31380.

70 000 HUF
189,19
205,88
Bognár György (1944-) 1985. 40 éves a BÁV / Mária Terézia kétoldalas bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
31381.

Bognár György (1944-) 1985. "40 éves a BÁV / Mária Terézia" kétoldalas bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU

800 HUF
Bognár György (1944-) 1986. Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986 Ag emlékérem kapszulában (156,48g/0.999/65mm) T:PP ujjlenyomat, peremen patina Hungary 1986. Hungary - National Mint - 5 uncia 1986 Ag commemorative medallion in capsule (156,48g/0.999/65mm) C:PP fingerprint, patina on edge
31382.

Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" Ag emlékérem kapszulában (156,48g/0.999/65mm) T:PP ujjlenyomat, peremen patina Hungary 1986. "Hungary - National Mint - 5 uncia 1986" Ag commemorative medallion in capsule (156,48g/0.999/65mm) C:PP fingerprint, patina on edge

180 000 HUF
486,49
529,41
Bognár György (1944-) 1986. Damjanich János 1804-1849 / Az Aradi Vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC  Adamo GS4
31383.

Bognár György (1944-) 1986. "Damjanich János 1804-1849 / Az Aradi Vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC Adamo GS4

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1986. Labdarúgó Világbajnokság Mexikó Al emlékérem (32mm) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix Al emlékérem (32mm) + 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben Al emlékérem (32mm) T:AU (PP) ujjlenyomat
31384.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) + Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Al emlékérem (32mm) + 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (32mm) T:AU (PP) ujjlenyomat

2 600 HUF
7,03
7,65
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly piedfort bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC,AU Adamo GS6
31385.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" piedfort bronz emlékérem (42,5 mm) T:UNC,AU Adamo GS6

8 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. Gábor Áron 1814-1849 / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31386.

Bognár György (1944-) 1989. "Gábor Áron 1814-1849 / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1989. 250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / MÉE Bajai Csoportja kétoldalas alpakka emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt Adamo BA5
31387.

Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / MÉE Bajai Csoportja" kétoldalas alpakka emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt Adamo BA5

2 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31388.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:PP
31389.

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (31,30g/0.925/42,5mm) T:PP

9 500 HUF
25,68
27,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF