Antique

Number of items: 219

Teás készlet kiöntő, cukortartó, tejkiöntő három részes, réz, XIX. sz.
12261.

8 000 HUF
Márvány tálaló, agancs alakú fém fogókkal, jelzés nélkül, kopással, 58x16 cm
12262.

4 000 HUF
Antik lófejdísz. Bőr, fém kiegészítőkkel
12263.

5 500 HUF
14,86
16,18
Szecessziós stílusú kétágú falikar, 35x27x15 cm
12264.

5 500 HUF
14,86
16,18
Réz kacsa, tűzzománc mintával, kopott, jelzés nélkül, h: 27,5 cm, m: 12 cm
12265.

8 000 HUF
Réz fedeles urnaváza + gyertyatartó, tűzzománc mintával, kopott, egyik címkével jelzett, m: 7-18 cm
12266.

4 800 HUF
12,97
14,12
2 darab régi fa falilámpa, fa, fém, kopott, m: 35 cm
12267.

4 800 HUF
12,97
14,12
Antik bronz kétágú neorokokó gyertyatartó. Kopással, 30x35 cm
12268.

9 500 HUF
25,68
27,94
3 db fa szivartartó, újszerű állapotban, 18x9 cm, 17,5x3,5 cm, 19x6,5 cm
12269.

9 500 HUF
25,68
27,94
10 db nagy méretű régi szivarvágó, benne fém, csont, gyöngyház, agancs nyelűekkel 22 cm-ig
12270.

24 000 HUF
64,86
70,59
Nagy méretű szivarvágó kétféle méretben, gyufatartóval. Fém, XX. sz. eléje. 14 cm
12271.

9 500 HUF
25,68
27,94
12272.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF