Glass-objects

Number of items: 214

Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
11569.

3 000 HUF
Szecessziós nagykancsó, 2 pohárral. Zománcfestett, kis kopottsággal, m: 32 cm, pohár m: 15 cm
11570.

12 000 HUF
32,43
35,29
Nagel Exclusiv Design 9 darabos szett: 6 darabos borospohár szett, kínáló, 2 darab tároló. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm alatt
11571.

10 000 HUF
27,03
29,41
Chribska cseh mohazöld színezésű asztalközép. Terv: Josef Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, d: 34 cm, m: 10,5 cm
11572.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1920-1930 Árpád Szikvízgyár Endrőd szódásüveg, jelzett ón fejjel (Gyuricza Elek Endrőd), az üvegen későbbi matricával, korának megfelelő állapotban, m: 26,5 cm
11573.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1930 Art deco üvegváza. Préselt, anyagában mustársárgára színezett üveg, jelzés nélkül, kopással, m: 17 cm
11574.

2 000 HUF
Murano millefiori kisváza. cca 1950, jelzés nélkül, egyik fülén alul lepattanás, m: 8,5 cm
11575.

7 000 HUF
18,92
20,59
Piros-fehér kétrétegű üveg váza, alján címkével, hibátlan, m: 39 cm
11576.

7 000 HUF
18,92
20,59
Art deco likőrös készlet. Borostyán színű kristály üveg. Hat személyes, egyik poháron lepattanással. Palack 29 cm
11578.

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1920/30, Borostyánszínű asztalközép, alján kis pattogzással, egyébként szép állapotban, 32x26x12,5 cm
11579.

7 000 HUF
18,92
20,59
Díszpohár. XIX. sz. második fele, cseh. Fehér réteges üveg köszörüléssel, aranykontúrozással és festett rózsamintákkal. Kerek talpon álló tojásdad pohártest, talpánál repedésvonallal, m: 14,5 cm
11580.

10 000 HUF
27,03
29,41
Dúsan csiszolt kristály kék borospohár szett, 6 db, original dobozban, hibátlan, m: 22 cm
11581.

9 500 HUF
25,68
27,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF