Glass-objects Number of items: 214
2762419
11569
464
Glass-objects
Other collectibles
Bohémia, Art Deco üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
3 000 HUF
3127728
11570
464
Glass-objects
Other collectibles
Szecessziós nagykancsó, 2 pohárral. Zománcfestett, kis kopottsággal, m: 32 cm, pohár m: 15 cm
12 000 HUF
3127154
11571
464
Glass-objects
Other collectibles
Nagel Exclusiv Design 9 darabos szett: 6 darabos borospohár szett, kínáló, 2 darab tároló. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm alatt
10 000 HUF
3126481
11572
464
Glass-objects
Other collectibles
Chribska cseh mohazöld színezésű asztalközép. Terv: Josef Hospodka. Anyagában színezett, jelzés nélkül, hibátlan, d: 34 cm, m: 10,5 cm
12 000 HUF
3069975
11573
464
Glass-objects
Other collectibles
cca 1920-1930 Árpád Szikvízgyár Endrőd szódásüveg, jelzett ón fejjel (Gyuricza Elek Endrőd), az üvegen későbbi matricával, korának megfelelő állapotban, m: 26,5 cm
3 600 HUF
3035283
11574
464
Glass-objects
Other collectibles
cca 1930 Art deco üvegváza. Préselt, anyagában mustársárgára színezett üveg, jelzés nélkül, kopással, m: 17 cm
2 000 HUF
3052675
11575
464
Glass-objects
Other collectibles
Murano millefiori kisváza. cca 1950, jelzés nélkül, egyik fülén alul lepattanás, m: 8,5 cm
7 000 HUF
3081117
11576
464
Glass-objects
Other collectibles
Piros-fehér kétrétegű üveg váza, alján címkével, hibátlan, m: 39 cm
7 000 HUF
3101033
11578
464
Glass-objects
Other collectibles
Art deco likőrös készlet. Borostyán színű kristály üveg. Hat személyes, egyik poháron lepattanással. Palack 29 cm
10 000 HUF
3102417
11579
464
Glass-objects
Other collectibles
cca 1920/30, Borostyánszínű asztalközép, alján kis pattogzással, egyébként szép állapotban, 32x26x12,5 cm
7 000 HUF
3107472
11580
464
Glass-objects
Other collectibles
Díszpohár. XIX. sz. második fele, cseh. Fehér réteges üveg köszörüléssel, aranykontúrozással és festett rózsamintákkal. Kerek talpon álló tojásdad pohártest, talpánál repedésvonallal, m: 14,5 cm
10 000 HUF
3128809
11581
464
9500
Glass-objects
Other collectibles
Dúsan csiszolt kristály kék borospohár szett, 6 db, original dobozban, hibátlan, m: 22 cm
9 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035