Number of items: 312
3124762
11328
464
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
8 000 HUF
3123517
11329
464
Other collectibles
Zsolnay rózsaszín mázas kancsó. Pécsi emlék. Aranyozott, jelzett, XIX. sz. vége, kis kopással 12 cm
9 000 HUF
3108006
11330
464
Other collectibles
Zsolnay nagy méretű népies mintás váza. Matricás, jelzett , hibátlan 31 cm
8 000 HUF
3130362
11331
464
Other collectibles
Zsolnay bambusz mintás kiöntő, cukortartó és 3 db tálka. Jelzett, hibátlan, színárnyalat különböző
6 000 HUF
3124713
11332
464
Other collectibles
Zsolnay eozin mázas feszület. Jelzett, hibátlan, 9,5x5,5 cm
5 000 HUF
2937795
11333
464
Other collectibles
6 000 HUF
3127228
11334
464
Other collectibles
Zsolnay virágmintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
2 400 HUF
3124781
11335
464
Other collectibles
Zsolnay 2 darab ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, h: 11,5-12 cm
3 000 HUF
3124776
11336
464
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm
3 000 HUF
3124770
11337
464
Other collectibles
Zsolnay négyoldalas váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
2 600 HUF
3123565
11338
464
Other collectibles
3 db Zsolnay mokkás csésze alj nélkül. Kézzel festettek jelzettek, kopással
2 800 HUF
3123559
11339
464
Other collectibles
Zsolnay labdázó kislány, kézzel festett, jelzett, minimális kopással , m: 15 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m