1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU,XF hátoldalon zománchiba
Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU,XF enamel error
NMK 175.
1923. "I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class" gilt and silver plated bronze decoration without ribbon C:AU,XF
NMK.:355.
1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" kiskoronás változat, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF
Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" small crown, gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF
NMK 352b
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:XF NMK 418.