Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 111

1953. Vörös Csillag Érdemrend aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU / Hungary 1980. Order of The Red Star gilt, enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 611.
32529.

1953. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU / Hungary 1980. "Order of The Red Star" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 611.

120 000 HUF
324,32
352,94
1953. A Gépipar Kiváló dolgozója zománcozott fém kitüntető jelvény (30mm) T:AU patina
32530.

1953. "A Gépipar Kiváló dolgozója" zománcozott fém kitüntető jelvény (30mm) T:AU patina

1 600 HUF
1954. Dunai árvízvédelemért bronz jelvény tű nélkül (37mm) T:XF
32531.

1954. "Dunai árvízvédelemért" bronz jelvény tű nélkül (37mm) T:XF

1 000 HUF
1954. Munka Érdemérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban, korabeli (~1957) Kádár-címeres felülragasztással T:XF NMK 606.
32532.

1954. "Munka Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban, korabeli (~1957) Kádár-címeres felülragasztással T:XF NMK 606.

3 000 HUF
1954. Szocialista Munkáért Érdemérem zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, dombornyomott Rákosi-címeres dísztokban T:AU az eredeti tű a mellszalagról hiányzik  NMK 603.
32533.

1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, dombornyomott Rákosi-címeres dísztokban T:AU az eredeti tű a mellszalagról hiányzik NMK 603.

10 000 HUF
27,03
29,41
~1955. Hazafias Népfront kitüntetés hátoldalon 1121 számjelzéssel, miniatűrrel és eredeti adományozói dísztokban T:UNC
32534.

~1955. "Hazafias Népfront" kitüntetés hátoldalon "1121" számjelzéssel, miniatűrrel és eredeti adományozói dísztokban T:UNC

4 000 HUF
Major Aladár (1878-1970) ~1957. Arany Jánost ábrázoló bronz jelvény (20mm) T:AU
32535.

1 000 HUF
~1960. A Szakma Ifjú Mestere - KISZ aranyozott bronz, ezüstözött bronz és bronz kitüntető jelvények tű nélkül (3xklf) (21x20mm) T:AU,XF
32536.

~1960. "A Szakma Ifjú Mestere - KISZ" aranyozott bronz, ezüstözött bronz és bronz kitüntető jelvények tű nélkül (3xklf) (21x20mm) T:AU,XF

1 000 HUF
~1960. FAÜ törzsgárda (Fővárosi Autóbusz Üzem) zománcozott bronz jelvény (2x) (36x32mm) T:XF kis zománchiba, szennyeződés
32537.

~1960. "FAÜ törzsgárda (Fővárosi Autóbusz Üzem)" zománcozott bronz jelvény (2x) (36x32mm) T:XF kis zománchiba, szennyeződés

4 000 HUF
~1960. Közlekedési Munkásakadémia zománcozott bronz iskolajelvény (20mm) + M.V.M.SZ. (Magyar Vegyipari Művek Szövetkezete?) zománcozott bronz gomblyukjelvény (20x18mm) T:AU,XF
32538.

~1960. "Közlekedési Munkásakadémia" zománcozott bronz iskolajelvény (20mm) + "M.V.M.SZ. (Magyar Vegyipari Művek Szövetkezete?)" zománcozott bronz gomblyukjelvény (20x18mm) T:AU,XF

1 800 HUF
~1960. Kitűnő Tanuló zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU
32539.

~1960. "Kitűnő Tanuló" zománcozott, aranyozott Al kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU

4 000 HUF
~1960-1970. Divat Cipőrgyár Törzsgárda zománcozott bronz törzsgárda jelvény 10 év után(32x30mm) T:AU
32540.

~1960-1970. "Divat Cipőrgyár Törzsgárda" zománcozott bronz törzsgárda jelvény 10 év után(32x30mm) T:AU

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF