Benedek Elek:
Öcsike levelei az ő nadselü gondolatairól. Róna Emy rajzaival.
Budapest, (1926). Dante Könyvkiadó (Globus ny.) 46+ [2] p. Egyetlen kiadás.
Benedek Elek fanyar humorral megírt mesekönyvének főhőse ifjúkori csínytevéseiről számol be. A szöveget oldalszámozáson belül Róna Emy szövegközti rajzai kísérik.
Aranyozott gerincű, illusztrált, hátsó kötéstábláján enyhén foltos kiadói félvászon kötésben. Jó példány.