Books: Social sciences

Number of items: 61

20152.

1 600 HUF
Lacza István: Szociális etika. A társadalmi, gazdasági és állami lét legfőbb kérdéseinek és elméleti alapjainak vizsgálata a közjó szempontjából. Függelék: A nemzetközi és hazai szociálpolitikai fejlődése és jelenlegi mérlege. Bp., 1943, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
20153.

1 800 HUF
Pozsonyi Frigyes: A logika tárgyköre és feladata. Történeti áttekintéssel. Bp., 1942,(Sylvester-ny.), 176 p. Átkötött félvászon-kötés.
20154.

2 000 HUF
Lakner Zoltán et al.: Frontsebészet. A köztársaság utolsó kormánya. Bp., 2019, Telegráf. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20155.

1 200 HUF
Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA, 4+246+1 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
20156.

1 200 HUF
Kant Immánuel: Az örök béke. Ford., bev. és jegyzetekkel kísérte Babits Mihály. Természet és társadalom 1. sz. Bp., 1918, Uj Magyarország. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
20157.

1 600 HUF
Berlitz M D. - Boisserée O.: Berlitz módszere a modern nyelvek elsajátítására. Magyar rész. Felnőttek részére. Bp., 1913, The Berlitz School. Második javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
20158.

1 200 HUF
Pekár Károly: A filozófia története. Az emberi gondolkodás története. Összeáll. - Bp., 1902., Athenaeum, XV+1+468 p. A 324 oldaltól irodalomjegyzék és név- és tárgymutató. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a borítón címke maradványokkal, hiányzó elülső szennylap hiányzik.
20159.

1 000 HUF
Petr Pithart: Hatvannyolc. Ford.: Gál Jenő. Pozsony, 1993, Kalligram. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
20160.

900 HUF
2,43
2,65
Sz. Bíró Zoltán: Putyin Oroszországa. Progress Könyvek. Bp., 2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
20161.

1 000 HUF
Semlyén István: Hétmilliárd lélek. Bukarest, 1980, Kriterion. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20162.

1 200 HUF
Tóth Mihály: Pusztuló világ. Szántás, vetés... Gyakorlati pedagógia kézikönyvtára. I. kötet Szerk.: Lázás Károly A népiskola tananyagának felosztása, elrendezése és feldolgozása. Vezérkönyv az I. osztály tanítója számára. Sárospatak, 1937, szerkesztő kiadása. Negyedik bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, könyvtest több darabra szétvált, sérült és foltos gerinccel, sérült és foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.
20163.

Tóth Mihály: Pusztuló világ. Szántás, vetés... "Gyakorlati pedagógia kézikönyvtára". I. kötet Szerk.: Lázás Károly A népiskola tananyagának felosztása, elrendezése és feldolgozása. Vezérkönyv az I. osztály tanítója számára. Sárospatak, 1937, szerkesztő kiadása. Negyedik bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, könyvtest több darabra szétvált, sérült és foltos gerinccel, sérült és foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF