Printed Materials

Number of items: 189

cca 1920-1930 Művészi aktok, 7 db fekete-fehér nyomat, helyenként kopásokkal, lapméret: 33x26 cm
17874.

2 400 HUF
17875.

4 000 HUF
Magyar Bibliofil Szemle. 1925. Évnegyedes folyóirat. Szerkeszti Dr. Dézsi Lajos-Síkabonyi Antal. II. Évf. 1-2 szám. Összesen két évfolyam, 5 szám jelent meg. Kiadói papírborítóval Ritka!
17876.

2 200 HUF
5,95
6,47
17877.

1 000 HUF
1927-1989 Vegyes újság tétel, benne ifjúsági témájúak is, közte sérült, hiányos is.
17878.

2 400 HUF
17879.

2 400 HUF
1928, 1930, 1931 Vásárhelyi Reggeli Ujság képes naptára, össz. 3db. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítókkal, gerinceken apró sérülésekkel.
17880.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1928-1939 Hatalmas Képes Pesti Hírlap gyűjtemény, kb. 200-210 db. szám. Benne izgalmas korabeli fotókkal, ismert emberekről, eseményekről. Változó állapotban.
17881.

5 000 HUF
1929-1959 Bányászat és földmérés témájú nyomtatványok, 5 db: A Salgótarjáni Kőszénbánya Rt. elismert nyugdíjpénztárának alapszabályai 1929.; Edelstein Miksa: Az ajkai szén szénkőzettani vizsgálata.; Geodéziai jegyzet földnyilvántartók részére.; A Földmérő V. évfolyamának két száma. Vegyes állapotban.
17882.

3 000 HUF
1929-1931 Képes Pesti Hírlap 35 száma. Benne korabeli események, ismert emberek fotóival. Változó állapotban.
17883.

1 600 HUF
1929 A Református diákmozgalom c. folyóirat 19 db száma. VI-VII. évfolyam.
17884.

1 800 HUF
1929-1930 Vásárhelyi Reggeli Ujság képes naptára, össz. 2 db. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítókkal, gerinceken sérülésekkel, 1929. évi naptár néhány lapja kissé foltos.
17885.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF