https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 189

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik.
17838.

1866 Statuten des Centralvereines zur Erhaltung der Kriegerdenmale vom Jahre 1866 in Böhmen. (Háborús emlékművek megőrzésével foglalkozó egyesület alapszabályai.) Neustadt a. M., Th. Böhm-ny., (8) p. Fűzve, lapszéli foltokkal, sérülésekkel, az elülső borító hiányzik.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Egyházi lapok. Katholikus tudományos és társadalmi havi folyóirat. Pest, 1868. Első magyar Egyesület könyvnyomda. 705-768 p Papírborítóval. Hozzá: előfizetési főlhívás
17839.

Egyházi lapok. Katholikus tudományos és társadalmi havi folyóirat. Pest, 1868. Első magyar Egyesület könyvnyomda. 705-768 p Papírborítóval. Hozzá: előfizetési főlhívás

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
1868 Emléklap az első úrvacsora emlékére, német nyelven
17840.

1868 Emléklap az első úrvacsora emlékére, német nyelven

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
1875 Borsszem Jankó c. élclap két számának töredékéből összeállított újság: 1875. április 4-i szám első, és utolsó két lapja + 1875. március 28-i szám 3-10. oldalai (oldalszámozást tekintve kiegészítik egymást). Sérült állapotban.
17841.

1875 Borsszem Jankó c. élclap két számának töredékéből összeállított újság: 1875. április 4-i szám első, és utolsó két lapja + 1875. március 28-i szám 3-10. oldalai (oldalszámozást tekintve kiegészítik egymást). Sérült állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
cca 1877-1968 vegyes nyomtatvány és különlenyomat tétel, össz. 20 db, klf. témákban (történelem, kommunista propaganda, biológia, földrajz stb.). Részben sérült, hiányos és foltos.
17842.

cca 1877-1968 vegyes nyomtatvány és különlenyomat tétel, össz. 20 db, klf. témákban (történelem, kommunista propaganda, biológia, földrajz stb.). Részben sérült, hiányos és foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1878 A Budapesti Protestáns Országos árvaegylet választmányának 1877-ik évi tudósítványa. Bp., 1878. Hornyánszky. 38p.
17843.

1878 A Budapesti Protestáns Országos árvaegylet választmányának 1877-ik évi tudósítványa. Bp., 1878. Hornyánszky. 38p.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
cca 1880-2015 Vegyes halotti értesítők, gyászjelentések
17844.

cca 1880-2015 Vegyes halotti értesítők, gyászjelentések

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1885 Ricordo del Duomo di Milano, modern karton mappában, 20 t., 32x22 cm
17845.

1885 Ricordo del Duomo di Milano, modern karton mappában, 20 t., 32x22 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval
17846.

Carmen panegyricum honoribus eminentissimi cardinalis principis primatis Regni Hungariae et archiepiscopi Strigoniensis Joannis Bapt. Simor. Budapest 1886. 12p. papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1893-1898 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 4 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papíkötésben, jó állapotban
17847.

1893-1898 A Jézustársasági Kalocsai érseki főgymnasium értesítője 4 szám. Nyomatott Malatin Antalnál. Kiadói papíkötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
1893 Weinberger, Rudi: Pöstyen. Német nyelvű vers Pöstyén (Piešťany) felvidéki fürdővárosról. Leobschütz (Głubczyce), W. Witke-ny. Kissé sérült, javított, intézményi bélyegzővel, 39,5x25 cm
17848.

1893 Weinberger, Rudi: Pöstyen. Német nyelvű vers Pöstyén (Piešťany) felvidéki fürdővárosról. Leobschütz (Głubczyce), W. Witke-ny. Kissé sérült, javított, intézményi bélyegzővel, 39,5x25 cm

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
3
1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának
17849.

1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment