Posters

Number of items: 64

Die Herrin von Soto című film plakátja, restaurált, vászonra kasírozva, 84×59 cm
18054.

12 000 HUF
32,43
35,29
In brutalen Händen, MGM filmplakát, papírra felkasírozva, restaurált, 84×59 cm
18055.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ins Paradies verbrannt, Glynis Johns, Robert Newton, stb. filmplakát, papírra felkasírozva, restaurált, 84×59 cm
18056.

12 000 HUF
32,43
35,29
1973 Picasso, 100 estasmpes originales 1930-37, Galerie Guiot, Paris, kiállítási plakát, papír, farostra kasírozva. Foltos, kissé sérült, 65×44 cm
18057.

6 000 HUF
A világ legjobb sajtófotói Budapesten, a World Press a Utazás 83 kiállításon a BNV 25. pavilonjában. Plakát, papír, hajtásnyomokkal, alján apró felületi sérüléssel, 48x68 cm
18058.

A világ legjobb sajtófotói Budapesten, a World Press a Utazás '83 kiállításon a BNV 25. pavilonjában. Plakát, papír, hajtásnyomokkal, alján apró felületi sérüléssel, 48x68 cm

2 400 HUF
1995 Luries Whos Who for 1996, Ranan Lurie karikatúráival illusztrált plakát, 56x83 cm
18059.

1995 Lurie's Who's Who for 1996, Ranan Lurie karikatúráival illusztrált plakát, 56x83 cm

4 000 HUF
cc 1950 OTP takarékbetétkönyv reklám plakát: 80x57,5 cm
18060.

4 000 HUF
18
18061.

8 500 HUF
22,97
18062.

8 500 HUF
22,97
2005 Fehér László kiállítása, Kogart Ház, Bp., plakát, ofszet, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 98×68 cm
18063.

6 000 HUF
18064.

28 000 HUF
75,68
82,35
18065.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF