Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 325

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. MÉE Szombathelyi Csoportja - Berzsenyi Dániel / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Szombathelyi Csoportja bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SH6
30968.

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi Csoportja - Berzsenyi Dániel / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Szombathelyi Csoportja" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SH6

2 600 HUF
7,03
7,65
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. TI CLAVDIVS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAVDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU apró ph. Adamo SH9
30969.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TI CLAVDIVS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAVDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU apró ph. Adamo SH9

2 800 HUF
7,57
8,24
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP27
30970.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP27

1 400 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom bronz és peremen jelzett Ag emlékérem pár dísztokban, tanúsítvánnyal (35,84g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Adamo BP27
30971.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Budapest / Erdélyért - Körösfő Református Templom" bronz és peremen jelzett Ag emlékérem pár dísztokban, tanúsítvánnyal (35,84g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Adamo BP27

18 000 HUF
48,65
52,94
Kiss Sándor (1925-1999) 1995. Kiss Sándortól - 70. egyoldalas öntött bronz plakett (56mm) T:AU
30972.

Kiss Sándor (1925-1999) 1995. "Kiss Sándortól - 70." egyoldalas öntött bronz plakett (56mm) T:AU

3 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) DN Pro Pathologia kétoldalas bronz orvosi emlékérem (60mm) T:UNC
30973.

Kiss Sándor (1925-1999) DN "Pro Pathologia" kétoldalas bronz orvosi emlékérem (60mm) T:UNC

3 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1976. II. Rákóczi Ferenc születésének 300. évfordulójára kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremén szignó (100mm) T:AU
30974.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1976. "II. Rákóczi Ferenc születésének 300. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremén szignó (100mm) T:AU

15 000 HUF
40,54
44,12
Kiss Nagy András (1930-1997) 1977. De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától 1977. II. vörösréz emlékplakett eredeti,  sérült tokban (104,5x72mm) T:AU
30975.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1977. "De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától 1977. II." vörösréz emlékplakett eredeti, sérült tokban (104,5x72mm) T:AU

2 200 HUF
5,95
6,47
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. Orvos sor / Semmelweis Ignác ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:AU patina
30976.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:AU patina

1 400 HUF
Kósa István (1953-) 2000. Szent István államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (124,61g/0.999/65mm) T:PP patina, ujjlenyomat
30977.

Kósa István (1953-) 2000. "Szent István államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (124,61g/0.999/65mm) T:PP patina, ujjlenyomat

55 000 HUF
148,65
161,76
Kutas László (1936-) 1979. SZKV Központi és Szerszámáruház - Kőbánya / Szerszám- és Kisgépértékesítő Vállalat 1949-1979 kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:AU
30978.

Kutas László (1936-) 1979. "SZKV Központi és Szerszámáruház - Kőbánya / Szerszám- és Kisgépértékesítő Vállalat 1949-1979" kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:AU

2 000 HUF
Lapis András (1942-) 1987. Soproni Ünnepi Hetek / Sör Fesztivál - 87 Sopron - Magyar Média ablakos kialakítású két darabból álló a Tűztornyot ábrázoló öntött Br plakett. Eredetileg a fesztivál első helyezettjének szánt díjplakett, végül átadására nem került sor. Összesen három példányban készült, ezek közül egyet az eseményen gravíroztak, a tételben szereplő darab gravírozatlan. Eredeti dísztokban. (151x146mm) T:1 RRR!
30979.

65 000 HUF
175,68
191,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF