Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 324

Fritz Mihály (1947-) 1991. II. János Pál Pápa Máriapócson 1991. Augusztus 16-20 Ag emlékérem peremen SZG jelzéssel (31,17g/0.925/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc
31262.

Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Máriapócson 1991. Augusztus 16-20" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (31,17g/0.925/42,5mm) T:AU patina, ujjlenyomat, karc

9 000 HUF
24,32
26,47
Fritz Mihály (1947-) 1992. Hévíz város 1992. május 1. kétoldalas peremen jelzett Ag emlékérem nem hozzávaló dísztokban (43mm) T:AU (PP) patina
31263.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "Hévíz város 1992. május 1." kétoldalas peremen jelzett Ag emlékérem nem hozzávaló dísztokban (43mm) T:AU (PP) patina

7 000 HUF
18,92
20,59
10
Fritz Mihály (1947-) 1993. 120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska Ag emlékérem (35,89g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU,PP Adamo KV3
31264.

Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" Ag emlékérem (35,89g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU,PP Adamo KV3

14 000 HUF
37,84
41,18
Fritz Mihály (1947-) 1993. 25 éves a Fejér megyei szervezet / MÉE Fejér megyei Alba Regia szervezete Ag és bronz emlékérem pár (35,97g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) folt Adamo SF22
31265.

Fritz Mihály (1947-) 1993. "25 éves a Fejér megyei szervezet / MÉE Fejér megyei Alba Regia szervezete" Ag és bronz emlékérem pár (35,97g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) folt Adamo SF22

9 500 HUF
25,68
27,94
Fritz Mihály (1947-) 1996. A honfoglalás emlékére I. - MÉE Ag emlékérem peremen SZG beütéssel (36,25g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BP43
31266.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (36,25g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat Adamo BP43

7 000 HUF
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) 1996. A honfoglalás emlékére I. - MÉE kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU  Adamo BP43
31267.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP43

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1996. A honfoglalás emlékére I. - MÉE kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP43
31268.

Fritz Mihály (1947-) 1996. "A honfoglalás emlékére I. - MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP43

2 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1998. Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója 1898-1998 - MÉE Szeged peremen jelzett Ag emlékérem (33,96g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, folt Adamo SG34
31269.

Fritz Mihály (1947-) 1998. "Erzsébet Királyné halálának 100. évfordulója 1898-1998 - MÉE Szeged" peremen jelzett Ag emlékérem (33,96g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, folt Adamo SG34

8 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1998. Dankó Pista Emlékéért Alapítvány peremen jelzett Ag emlékérem (34,43g/0.925/42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat
31270.

Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" peremen jelzett Ag emlékérem (34,43g/0.925/42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat

8 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2012. MILIARIUM AUREUM - Arany mérföldkő / Magyar Útügyi Társaság - MAÚT kétoldalas, öntött bronz plakett, névre szóló gravírozással, eredeti dísztokban (119mm) T:AU
31271.

5 500 HUF
14,86
16,18
Fritz Mihály (1947-) DN Arany Katedra Emlékplakett aranyozott fém emlékérem (60mm) T:AU (eredetileg PP)
31272.

Fritz Mihály (1947-) DN "Arany Katedra Emlékplakett" aranyozott fém emlékérem (60mm) T:AU (eredetileg PP)

3 000 HUF
Fűz Veronika (1951-) 1991. IV. Károly, Magyarország utolsó királya és Zita királyné / Bajai Éremgyűjtők Ag emlékérem peremen SZG beütéssel (36,07g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina Adamo BA7
31273.

Fűz Veronika (1951-) 1991. "IV. Károly, Magyarország utolsó királya és Zita királyné / Bajai Éremgyűjtők" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (36,07g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina Adamo BA7

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF