Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 137

1948. Magyar Élmunkás fém kitüntetés, hátoldalán 7760 sorszámmal, Rákosi-címeres tokban (~46x35mm) T:AU,XF
33208.

1948. "Magyar Élmunkás" fém kitüntetés, hátoldalán "7760" sorszámmal, Rákosi-címeres tokban (~46x35mm) T:AU,XF

4 000 HUF
~1948. Petőfi Sándor festett műanyag jelvény nemzetiszín szalaggal T:XF
33209.

~1948. "Petőfi Sándor" festett műanyag jelvény nemzetiszín szalaggal T:XF

3 000 HUF
~1948. 1848.III.15 festett bronz jelvény (15x18mm) T:VF
33210.

~1948. "1848.III.15" festett bronz jelvény (15x18mm) T:VF

3 000 HUF
1949. Magyar Népköztársasági Érdemrend I. fokozata zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, a tű MÁPV verdejel nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány (70mm) T:UNC / Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 1st Grade enamelled, gilt bronze decoration, the pin without MÁPV mark, unawarded, later piece from the 1980s (70mm) C:UNC NMK 529.
33211.

1949. "Magyar Népköztársasági Érdemrend I. fokozata" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, a tű MÁPV verdejel nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány (70mm) T:UNC / Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" enamelled, gilt bronze decoration, the pin without MÁPV mark, unawarded, later piece from the 1980's (70mm) C:UNC NMK 529.

80 000 HUF
216,22
235,29
1949. Magyar Népköztársasági Érdemrend III. fokozata zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés, a tű MÁPV verdejel nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány (60mm) T:AU patina / Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 3rd Grade enamelled, silver plated bronze decoration, the pin without MÁPV mark, unawarded, later piece from the 1980s (60mm) C:AU patina NMK 531.
33212.

1949. "Magyar Népköztársasági Érdemrend III. fokozata" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés, a tű MÁPV verdejel nélkül, nem adományozott, feltehetően az 1980-as években a Pénzverőben készült példány (60mm) T:AU patina / Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 3rd Grade" enamelled, silver plated bronze decoration, the pin without MÁPV mark, unawarded, later piece from the 1980's (60mm) C:AU patina NMK 531.

50 000 HUF
135,14
147,06
1949. Magyar Élmunkás fém kitüntetés, hátoldalon 13535 sorszámmal T:AU patina
33213.

1949. "Magyar Élmunkás" fém kitüntetés, hátoldalon "13535" sorszámmal T:AU patina

3 000 HUF
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU kicsit kopott aranyozás Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 5th Grade enamelled gilt bronze decoration on ribbon, with thin ribbon, in original case C:AU lightly worn gilt NMK 534
33214.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU kicsit kopott aranyozás Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt bronze decoration on ribbon, with thin ribbon, in original case C:AU lightly worn gilt NMK 534

5 000 HUF
~1950. Rákosi-címeres zománcozott vasutas sapkajelvény (51x49mm) T:AU,XF / Hungary ~1950. Enamelled railwayman cap badge with Rákosi coat of arms (51x49mm) C:AU,XF
33215.

20 000 HUF
54,05
58,82
~1950. RG Magyar Dolgozók Pártjának részben zománcozott jelvénye (24x18mm) T:XF zománchiba
33216.

~1950. "RG" Magyar Dolgozók Pártjának részben zománcozott jelvénye (24x18mm) T:XF zománchiba

2 400 HUF
~1950. Kiváló Dolgozó Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés T:AU
33217.

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés T:AU

1 600 HUF
~1950. Nemzetközi Ellenálló Szövetség (FIR - International Federation of Resistance Fighters) zománcozott fém kitűző T:XF
33218.

~1950. "Nemzetközi Ellenálló Szövetség (FIR - International Federation of Resistance Fighters)" zománcozott fém kitűző T:XF

1 600 HUF
~1950-1960. Dunai Vasmű festett Fe jelvény, 101 sorszámmal (40mm) T:XF festékhiba
33219.

~1950-1960. "Dunai Vasmű" festett Fe jelvény, "101" sorszámmal (40mm) T:XF festékhiba

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF