Books: Technics

Number of items: 33

Adorján Pál: Rádió ABC. Bp., 1924, Minerva. A borító Földes Imre (1881-1948) grafikus munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, szakadt gerinccel.
20331.

2 000 HUF
16
Horváth Tibor-Jeszenszky Sándor: A Magyar elektrotechnika története. Bp., 2000. Alapításának 100 éves évfordulójára kiadja a Magyar Elektrotechnikai Egyesület. Fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
20332.

2 000 HUF
Mihók József Pál-Varga László: Villanyszerelő mestervizsgára felkészítő jegyzet. Bp., 2011. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. Ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20333.

1 600 HUF
Vladimír Ferko: Volt egyszer egy mesterség. A drótosok története. Ford.: Nagy Judit. Bp., 1985, Európa. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20334.

1 800 HUF
Dr. Urbányi János: Korszerű üzletvezetés. Általános kereskedelmi alapismeretek. Kereskedelmi Szakkönyvtár 1. Bp., [1940], Kereskedelmi Szakkönyvtár Szerkesztőbizottság (Pallas-ny.), 101+(1) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. + Kereskedelmi üzemi gyakorlatok. Nemzetnevelők Könyvtára VI. A Gazdasági Középiskolák Könyvei 10. Bp., 1942, Országos Közoktatási Tanács, 179+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
20335.

1 000 HUF
Dr. Kiss László-Dr. Szemerey Zoltán: Hálózati transzformátorok üzeme. Bp., 1984. Műszaki Könyvkiadó. Megjelent 2800 példányban. Kiadói kartonált papírkötésben.
20336.

1 800 HUF
MGM (Magyar Gördülőcsapágy Művek) Gyártmány Főkatalógus. Debrecen, 1985. MGM. Kiadói kartonált papírkötésben.
20337.

1 600 HUF
20338.

5 000 HUF
20339.

1 800 HUF
A Magyar Hidrológiai Társaság Pécsi Csoportjának jubileumi évkönyve. Pécs, 1972, MTESZ Baranya M. Szervezete. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 400 példányban.
20340.

2 000 HUF
Lenhossék Mihály: A sejt és a szövetek. Az általános szövetek vázlata. Bp., 1918, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, erotikus ex libris-szel: Dr. Geréb Lajos Könyveiből.
20341.

Lenhossék Mihály: A sejt és a szövetek. Az általános szövetek vázlata. Bp., 1918, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés, erotikus ex libris-szel: "Dr. Geréb Lajos Könyveiből."

2 800 HUF
7,57
8,24
20342.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF