Books: Religion

Number of items: 80

A. Rochia - G. Setti: Catechismo di Pio X. Spiegato con Disegni. Parte III: Sacramenti - Orazione. Liturgia. Colle Don Bosco (Asti), 1952, Libreria Dottrina Cristiana. Egészoldalas illusztrációkkal. Olasz nyelven. Sérült kiadói papírborítóban, hiányos(?).
20502.

1 600 HUF
Charles D Espiney: Don Bosco. Nice, 1883, Patronage de Saint-Pierre, 1 (címkép, Bosco Szent János portréja) t.+ 188 p. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány kissé sérült, a fűzéstől elváló lappal.
20503.

Charles D' Espiney: Don Bosco. Nice, 1883, Patronage de Saint-Pierre, 1 (címkép, Bosco Szent János portréja) t.+ 188 p. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány kissé sérült, a fűzéstől elváló lappal.

1 000 HUF
Auer, Ludwig: Heiligen-Legende mit Bild und Leben eines Heiligen für jeden Tag des Jahres. Donauwörth, [1942], Buchhandlung Ludwig Auer, 397+(3) p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, sérült gerinccel, belül a lapok túlnyomórészt jó állapotban.
20504.

1 000 HUF
[Mindszenty] Pehm József: Az édesanya a vallás, társadalmi kérdés és költészet tükrében I. kötet. Zalegerszeg, 1940, Zrinyi Nyomdaipar Rt. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, megtört gerinccel, kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos, egészoldalas képmellékletekkel. Csak az I. kötet!
20505.

1 400 HUF
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái, XV. és XVI. köt.: Prohászka Ottokár: Hit és ész. Hitvédelmi dolgozatok. + Utak és állomások. Utirajzok és naplók. Bp., 1928, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítókon némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal, Bányatiszti Kaszinó Mizserfán 1924 bélyegzőkkel.
20506.

1 000 HUF
Christopher Edwards: Crazy for God. the Nightmare of Cult Life. Englewood Cliffs, 1979, Prentice-Hall. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, belső kötéstáblán elszíneződéssel, .
20507.

900 HUF
2,43
2,65
Pilinyi Gyula: A magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes római katolikus papság névtára és az országos hivatalok útmutatója. Hivatalos adatok alapján összeáll.: - - . 1943. évre. (Bp., 1943, Stephaneum-ny.), 410 p. Papírkötésben, hiányzó gerinccel, könyvtest több részre elvált
20508.

800 HUF
Dr. Semptey László: Az alkalmazkodás módszere és jogszabályai a hithirdetésben. Esztergom, 1942, szerzői kiadás (Laiszky János-ny.), 163+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel.
20509.

1 400 HUF
Magyar Protestáns egyháztörténeti adattár. Szerk: Mályusz Elemér. XIV. évfolyam. Bp., 1930. Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. 201p. Felvágatlan. Kiadói, sérült papírborítóval
20510.

1 000 HUF
20511.

1 400 HUF
Keresztény Magyar Közéleti Almanach Közgazdasági enciklopédia. I.. kötet. Bp., 1940 Pátria. Egészvászon kötésben laza fűzéssel
20512.

900 HUF
2,43
2,65
Directorium missionariorum / Coelstinus Ybanez ? Ad Claras Aquas (Quaracchi) : Typ. Collegii S. Bonaventurae , 1913 ? XV, 527 p Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötésben
20513.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF