Books: Architecture, Art

Number of items: 331

Ando György - Kutyej Pál Gábor (szerk.): Csabensis. Békéscsaba 300 - A Munkácsy Mihály Múzeum Évkönyve 5./42. - ,,Ami csabai... múzeumi sorozat. Békéscsaba, 2018. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19791.

3 600 HUF
9,73
10,59
Nicolas Sainte Fare Garnot: Dessins Francais aux XVIIe et XVIIIe siécles. Paris, 2003, Ecole du Louvre. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19792.

3 000 HUF
Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, TArt Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
19793.

4 000 HUF
19794.

4 000 HUF
19795.

4 000 HUF
Rolf Toman: Renaissance. Die Kunst der italienischen Renaissance. Architektur, Skulptur, Malerei, Zeichnung. Hrsg. von Rolf Toman. Köln, 1994., Könemann. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19796.

4 000 HUF
John Culme - John G. Strang: Antique Silver and Silver Collecting (Antik ezüst tárgyak és gyűjtésük). Hamlyn, 1973, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált kiadvány, mely segít az ezüst tárgyak gyűjtésében.
19797.

5 000 HUF
Philippa Glanville: Silver (Ezüst). London, 1996, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány, mely segítséget nyújt a kivételes ezüst tárgyak beazonosításához és gyűjtéséhez.
19798.

5 000 HUF
Kresz Mária: Magyar parasztviselet (1820-1867) Bp.,1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói sérült, kopottas félvászon-kötés, kiadói karton tok nélkül. Aláhúzásokkal, bélyegzővel.
19799.

3 600 HUF
9,73
10,59
Unsere Kunst in Wort und Bild. unter Protectorate ihrer kaiserlichen und königlichen Hoheit der durchlauchtigsten Frau Erzherzogin Maria Theresia. - 2. Ausgabe Wittmann, Rudolf Wien, ca 1900. 188 + 4 p. Aranyozott egészvászon kötésben.
19800.

3 800 HUF
10,27
11,18
Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19801.

3 600 HUF
9,73
10,59
19802.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF