Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 66

Hollandia 1997. 1 Kroontje kétoldalas Cu-Ni emlékérem (32mm) T:1- (PP) Netherlands 1997. 1 Kroontje two-sided Cu-Ni commemorative medallion (32mm) T:AU (PP) Krause N# 170870
32916.

Hollandia 1997. "1 Kroontje" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (32mm) T:1- (PP) Netherlands 1997. "1 Kroontje" two-sided Cu-Ni commemorative medallion (32mm) T:AU (PP) Krause N# 170870

500 HUF
1,35
1,47
Hollandia 1998. 5 Zeecu Zierikzee kétoldalas Cu-Ni emlékérem (30mm) T.1- (PP) Netherlands 1998. 5 Zeecu Zierikzee two-sided Cu-Ni commemorative medallion (30mm) C.AU (PP)
32917.

Hollandia 1998. 5 Zeecu "Zierikzee" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (30mm) T.1- (PP) Netherlands 1998. 5 Zeecu "Zierikzee" two-sided Cu-Ni commemorative medallion (30mm) C.AU (PP)

500 HUF
1,35
1,47
Jugoszlávia 1973. Josip Broz Tito / Jugoszláv Szocialista Szövetségi Köztársaság létrehozásának 25. évfordulója jelzett Ag emlékérem, kapszulában (2,95g/0.925/19mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) folt Yugoslavia 1973. Josip Broz Tito / 25th anniversary of the establishment of the Socialist Federal Republic of Yugoslavia hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (2,95g/0.925/19mm) C:UNC,AU (originally PP)
32918.

Jugoszlávia 1973. "Josip Broz Tito / Jugoszláv Szocialista Szövetségi Köztársaság létrehozásának 25. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, kapszulában (2,95g/0.925/19mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) folt Yugoslavia 1973. "Josip Broz Tito / 25th anniversary of the establishment of the Socialist Federal Republic of Yugoslavia" hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (2,95g/0.925/19mm) C:UNC,AU (originally PP)

3 000 HUF
Kanada 1984. II. János Pál pápa lelkipásztori zarándoklata Kanadában 15xklf aranyozott fém emlékérem eredeti, műbőr gyűjtői albummal, tájékoztatókkal T:UNC Canada 1984. The pastoral pilgrimage of John Paul II to Canada 15xdiff gilt metal commemorative medallions in original faux leather collectors case, with information C:UNC
32919.

15 000 HUF
40,54
44,12
Nagy-Britannia 1897. Viktória, Anglia királynője és India uralkodója / Az angol történelem leghosszabb uralkodásának emlékére 1837-1897 bronz emlékérem (25mm) T:F fülnyom, patina Great Britain 1897. Victoria, Queen of England and Empress of India / In commemoration of the longest reign in british history 1837-1897 bronze commemorative medallion (25mm) C:F ear mark, patina
32920.

Nagy-Britannia 1897. "Viktória, Anglia királynője és India uralkodója / Az angol történelem leghosszabb uralkodásának emlékére 1837-1897" bronz emlékérem (25mm) T:F fülnyom, patina Great Britain 1897. "Victoria, Queen of England and Empress of India / In commemoration of the longest reign in british history 1837-1897" bronze commemorative medallion (25mm) C:F ear mark, patina

3 000 HUF
Nagy-Britannia DN Viktória-kereszt kétoldalas fém emlékérem (31mm) T:XF United Kingdom ND Victoria Cross (31mm) C:XF
32921.

Nagy-Britannia DN "Viktória-kereszt" kétoldalas fém emlékérem (31mm) T:XF United Kingdom ND "Victoria Cross" (31mm) C:XF

1 200 HUF
Nagy-Britannia DN Golden Medal Gum - Labdarúgás kétoldalas bronz rágógumi zseton (25mm) T:1- patina Great Britain ND Golden Medal Gum - Football two-sided bronze bubble gum token (25mm) C:AU patina
32922.

800 HUF
Német Birodalom / Szászország ~1850. Drezdai emlék / János Szászország királya keménypapír emlékérem eredeti tokban (45mm) T:XF German Empire / Saxony ~1850. Erinnerung an Dresden / Johann V. G. G. Koenig von Sachsen cardboard medallion in original case (45mm) C:XF
32923.

Német Birodalom / Szászország ~1850. "Drezdai emlék / János Szászország királya" keménypapír emlékérem eredeti tokban (45mm) T:XF German Empire / Saxony ~1850. "Erinnerung an Dresden / Johann V. G. G. Koenig von Sachsen" cardboard medallion in original case (45mm) C:XF

5 000 HUF
Németország ~1900. Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (A tüdő nagyon erős) bronz emlékérem (21mm) T:XF Germany ~1900. Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (Lungs very strong) bronze medallion (21mm) C:XF
32924.

Németország ~1900. "Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (A tüdő nagyon erős)" bronz emlékérem (21mm) T:XF Germany ~1900. "Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (Lungs very strong)" bronze medallion (21mm) C:XF

1 600 HUF
Németország / Weimari Köztársaság / Nürnberg 1923. Nemzetközi Eszperantó Kongresszus aranyozott bronz emlékérem (31mm) T:VF patina Germany / Weimar Republic / Nürnberg 1923. International Esperanto Congress - Zamenhof gilt bronze commemorative medallion (31mm) C:VF patina
32925.

Németország / Weimari Köztársaság / Nürnberg 1923. "Nemzetközi Eszperantó Kongresszus" aranyozott bronz emlékérem (31mm) T:VF patina Germany / Weimar Republic / Nürnberg 1923. "International Esperanto Congress - Zamenhof" gilt bronze commemorative medallion (31mm) C:VF patina

3 800 HUF
10,27
11,18
NDK 1956. Robert Schumann 1856-1956 meisseni porcelán emlékérem (2xklf) (83mm, 40mm) T:UNC GDR 1956. Robert Schumann 1856-1956 porcelain of Meissen commemorative medallion (2xdiff) (83mm, 40mm) C:UNC
32926.

NDK 1956. "Robert Schumann 1856-1956" meisseni porcelán emlékérem (2xklf) (83mm, 40mm) T:UNC GDR 1956. "Robert Schumann 1856-1956" porcelain of Meissen commemorative medallion (2xdiff) (83mm, 40mm) C:UNC

2 000 HUF
NDK DN Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle jelzett meissen-i porcelán plakett (64mm) T:AU GDR ND Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle hallmarked porcelain commemorative medallion from Meissen (64mm) C:AU
32927.

NDK DN "Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle" jelzett meissen-i porcelán plakett (64mm) T:AU GDR ND "Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle" hallmarked porcelain commemorative medallion from Meissen (64mm) C:AU

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF