Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 324

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére MDF alpakka emlékérem műbőr tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:BU
31237.

1 200 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:UNC
31238.

800 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN A Sziklai Sándor Kollégium tiszteletbeli tagja kétoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:AU
31239.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN "A Sziklai Sándor Kollégium tiszteletbeli tagja" kétoldalas, öntött bronz plakett (89mm) T:AU

8 000 HUF
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje + Szent Korona / Rakamazi Korong + Attila kardja / Tarsoly (3x~93,80g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász + Szent István szobor / Turul (2x~15,6g/0.925) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:UNC,AU (originally PP) patina
31240.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" + "Szent Korona / Rakamazi Korong" + "Attila kardja / Tarsoly" (3x~93,80g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" + "Szent István szobor / Turul" (2x~15,6g/0.925) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:UNC,AU (originally PP) patina

90 000 HUF
243,24
264,71
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes - MÉE peremen jelzett Ag emlékérem (33,72g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, folt Adamo BP46
31241.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes - MÉE" peremen jelzett Ag emlékérem (33,72g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, folt Adamo BP46

12 000 HUF
32,43
35,29
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973 jelzett Ag tagsági érem (24,60g/0.800/42,5mm) T:UNC ujjlenyomat Adamo BP5
31242.

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" jelzett Ag tagsági érem (24,60g/0.800/42,5mm) T:UNC ujjlenyomat Adamo BP5

8 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973 kétoldalas bronz tagsági érem, plexi keretben (42,5mm) T:AU Adamo BP5
31243.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" kétoldalas bronz tagsági érem, plexi keretben (42,5mm) T:AU Adamo BP5

3 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 jelzett Ag emlékérem, plombált ép ÁPV tokban (25g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo BP12
31244.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" jelzett Ag emlékérem, plombált ép ÁPV tokban (25g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo BP12

7 500 HUF
20,27
22,06
Csucs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31245.

Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

1 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Ag emlékérem (34,76g/0.800/42,5mm) T:AU halvány patina
31246.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem (34,76g/0.800/42,5mm) T:AU halvány patina

5 000 HUF
11
Domonkos Béla (1934-2020) ~1990. In memoriam Iulii Magyary-Kossa öntött bronz emlékplakett, utólagos öntvény (?) (113mm) T:XF
31247.

Domonkos Béla (1934-2020) ~1990. "In memoriam Iulii Magyary-Kossa" öntött bronz emlékplakett, utólagos öntvény (?) (113mm) T:XF

8 000 HUF
Domonkos Béla (1934-2020) DN Bobbert KHV 129p Újkígyós 1980 bronz plakett, keretben (108mm keret:160x160mm) T:AU
31248.

Domonkos Béla (1934-2020) DN "Bobbert KHV 129p Újkígyós 1980" bronz plakett, keretben (108mm keret:160x160mm) T:AU

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF