Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 324

Kósa István (1953-) 1989. A magyarországi németek 1946-1948. évi kitelepítésének emlékére - Hazai Éremtani Egyesület aranyozott bronz emlékérem kapszulában (50mm) T:PP ujjlenyomat
31298.

Kósa István (1953-) 1989. "A magyarországi németek 1946-1948. évi kitelepítésének emlékére - Hazai Éremtani Egyesület" aranyozott bronz emlékérem kapszulában (50mm) T:PP ujjlenyomat

5 000 HUF
Laborcz Ferenc (1908-1971) 1970. 1945-1970 emlékére XVII. ker kétoldalas, öntött bronz emlékérem hátoldalán gravírozva (77mm) T:AU,XF
31299.

Laborcz Ferenc (1908-1971) 1970. "1945-1970 emlékére XVII. ker" kétoldalas, öntött bronz emlékérem hátoldalán gravírozva (77mm) T:AU,XF

2 000 HUF
Lajos József (1936-) DN Lenin bronz emlékérem sérült márvány talapzaton (46mm, talapzat: 88x70x31mm) T:XF
31300.

Lajos József (1936-) DN "Lenin" bronz emlékérem sérült márvány talapzaton (46mm, talapzat: 88x70x31mm) T:XF

3 000 HUF
Lapis András (1942-) 1978. Szegedi Ipari Vásár 1978 / Vásár díj kétoldalas, öntött bronz plakett (~105-106mm) T:AU,XF
31301.

2 000 HUF
Lapis András (1942-) 1979. Az ár betört! 1879. Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph
31302.

1 000 HUF
Lapis András (1942-) 1984. Kecel újratelepítésének 250. évfordulójára / Patachich Gábor kalocsai érsek kétoldalas, piedfort bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31303.

Lapis András (1942-) 1984. "Kecel újratelepítésének 250. évfordulójára / Patachich Gábor kalocsai érsek" kétoldalas, piedfort bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

6 000 HUF
Lapis András (1942-) 1986. A Budavári Sikló újjáépítése / Köszönet a közreműködésért / BKV bronz plakett / kisplasztika, eredeti dísztokban (91x69x58mm) T:AU patina / Hungary 1986. Reconstruction of the Budavári Cable Car / Thank you for your contribution / BKV bronze plaque, unsigned András Lapis in display case (91x69x58mm) C:AU patina
31304.

Lapis András (1942-) 1986. "A Budavári Sikló újjáépítése / Köszönet a közreműködésért / BKV" bronz plakett / kisplasztika, eredeti dísztokban (91x69x58mm) T:AU patina / Hungary 1986. "Reconstruction of the Budavári Cable Car / Thank you for your contribution / BKV" bronze plaque, unsigned András Lapis in display case (91x69x58mm) C:AU patina

8 000 HUF
11
Lapis András (1942-) 1986. MÉE XVI. Vándorgyűlése - Buda visszafoglalásának 300. évfordulóján / Buda 1686 Ag és bronz emlékérem pár (36,08g/0.835/42,5mm) T:UNC, AU (eredetileg PP) patina
31305.

8 000 HUF
Lapis András (1942-) 1986. MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója jelzett Ag emlékérem (35,81g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)  Adamo BP17
31306.

Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,81g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BP17

7 500 HUF
20,27
22,06
Lapis András (1942-) 1987. A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére - MÉE Székesfehérvár / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József Ag emlékérem peremen SZG beütéssel (35,87g/0.835/42,5mm) T:PP karc Adamo SF7
31307.

Lapis András (1942-) 1987. "A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére - MÉE Székesfehérvár / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (35,87g/0.835/42,5mm) T:PP karc Adamo SF7

8 000 HUF
Lapis András (1942-) 1988. Wesselényi Miklós, az árvízi hajós / A pest-budai nagy árvíz 150. évfordulójára 1838-1988 - Magyar Vízügyi Múzeum, Vép Ag emlékérem (36,29g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
31308.

Lapis András (1942-) 1988. "Wesselényi Miklós, az árvízi hajós / A pest-budai nagy árvíz 150. évfordulójára 1838-1988 - Magyar Vízügyi Múzeum, Vép" Ag emlékérem (36,29g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU

7 500 HUF
20,27
22,06
Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-2018) 1992. Feszty-Körkép ezüst éremsor - Árpád Vezér / Sámán jelzett Ag emlékérem (36,38g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, karc
31309.

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-2018) 1992. "Feszty-Körkép ezüst éremsor - Árpád Vezér / Sámán" jelzett Ag emlékérem (36,38g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, karc

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF