cca 1870-80 5 db futott magyar szállítólevél, részben sérült és vágott; cca 1930 1 db kitöltetlen szállítólevél és 6 1 db kitöltetlen belföldi postautalvány,
cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térképé a Balkánról, részben sérült és foltos
cca 1880-1888 gyógyszerész okmányai, 2 db: Temesvár, latin nyelvű oklevél, Breuer Ármin (1846-1909) Temes megyei főorvos aláírásával és viaszpecsétjével valamint két másik viaszpecséttel, szakadt + 1888 Zirc, bizonyítvány (munkáltatói ajánlás), magyar nyelven, Kerényi Károly Veszprém megyei főorvos aláírásával és viaszpecsétjével és egy másik töredékes viaszpecséttel, 50 kr. okmánybélyeggel, kisebb szakadásokkal
1882 A budapesti Királyi Magyar Tudományegyetem által kiállított orvosdoktori diploma Hubert Fülöp részére, rajta Jendrassik (Jendrássik) Jenő (1824-1891) orvos, fiziológus, biofizikus, az egyetem rektora; Balogh Kálmán (1835-1888) orvos, egyetemi tanár; Lenhossék József (1818-1888) orvos, anatómus, antropológus, az MTA tagja; ill. Fodor József (1843-1901) orvos, higiénikus aláírásával, 1ft okmánybélyeggel, fatokos függőpecséttel. Hajtva, 62,5x48,5 cm
cca 1887-1893 Bp. és Fót, fűszer kereskedő részére kiállított 2 db bizonyítvány (munkáltatói ajánlás), magyar nyelven, Kerényi Károly Veszprém megyei főorvos aláírásával és viaszpecsétekkel (egyik kissé töredékes), 50 kr. okmánybélyeggel, egyik szakadásokkal