Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 467

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) DN Miguel de Cervantes Saavedra 1547-1616 egyoldalas, öntött bronz plakett (~56-60mm) T:AU
31159.

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) DN "Miguel de Cervantes Saavedra 1547-1616" egyoldalas, öntött bronz plakett (~56-60mm) T:AU

18 000 HUF
48,65
52,94
Osváth Mária (1921-1998) 1992. Bartók Béláné Ziegler Márta 1893-1967 egyoldalas, öntött bronz plakett (~104-105mm) T:AU
31160.

Osváth Mária (1921-1998) 1992. "Bartók Béláné Ziegler Márta 1893-1967" egyoldalas, öntött bronz plakett (~104-105mm) T:AU

8 000 HUF
Ócsai Károly (1938-2011) DN Dr. Albert Schweitzer / Lambaréné 1913-1988 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU
31161.

Ócsai Károly (1938-2011) DN "Dr. Albert Schweitzer / Lambaréné 1913-1988" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:AU

1 400 HUF
Papp László (1947-) 1990. Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vívás a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (PP)
31162.

Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vívás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (PP)

5 500 HUF
14,86
16,18
Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. Budapest II. kerület 1873-1973 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (~110-113mm) T:AU
31163.

Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. "Budapest II. kerület 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (~110-113mm) T:AU

6 000 HUF
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. Mathias Rex Hungariae (Mátyás király) egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve (123x92mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary ~1940. Mathias Rex Hungariae one-sided gilt bronze plaque (77x60mm) on marble sheet (123x92mm) C:XF
31164.

Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve (123x92mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary ~1940. "Mathias Rex Hungariae" one-sided gilt bronze plaque (77x60mm) on marble sheet (123x92mm) C:XF

6 000 HUF
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. Mathias Rex Hungariae (Mátyás király) egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve (119x90mm) T:XF lekopott aranyozás, kisebb sérülések a márványon
31165.

Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve (119x90mm) T:XF lekopott aranyozás, kisebb sérülések a márványon

11 000 HUF
29,73
32,35
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate bronz emlékérem, eredeti dísztokban (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. The Rákóczi Medal bronze commemorative medallion in original display case. Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU
31166.

Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. "II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate" bronz emlékérem, eredeti dísztokban (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. "The Rákóczi Medal" bronze commemorative medallion in original display case. Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Peternák Gusztáv (1928-) 1983. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Kasteli vár XVII. szd. bronz emlékérem (50mm) T:AU Adamo KE23
31167.

Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Kasteli vár XVII. szd." bronz emlékérem (50mm) T:AU Adamo KE23

10 000 HUF
27,03
29,41
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom) jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,23g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC
31168.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,23g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC

10 000 HUF
27,03
29,41
Rajki László (1939- ) ~1970-1980. A Kisdobosok és Úttörők körében végzett kiemelkedő mozgalmi munkáért - Orosháza kétoldalas bronz emlékérem (89mm) T:AU patina
31169.

Rajki László (1939- ) ~1970-1980. "A Kisdobosok és Úttörők körében végzett kiemelkedő mozgalmi munkáért - Orosháza" kétoldalas bronz emlékérem (89mm) T:AU patina

8 000 HUF
Rajki László (1939- ) 1993. Pro Urbe / Tótkomlós - Slovensky Komlós 1746-1993 kétoldalas, öntött bronz plakett (101mm) T:AU
31170.

Rajki László (1939- ) 1993. "Pro Urbe / Tótkomlós - Slovensky Komlós 1746-1993" kétoldalas, öntött bronz plakett (101mm) T:AU

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF