Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 467

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986 Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.800/42,5mm) T:AU  Adamo BP19
31147.

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP19

10 000 HUF
27,03
29,41
Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán tíz évi miniszterelnöksége emlékéül bronz emlékérem (161,85g/70mm) T:XF,VF patina, durva ph. HP 3395.
31148.

Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. "A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán tíz évi miniszterelnöksége emlékéül" bronz emlékérem (161,85g/70mm) T:XF,VF patina, durva ph. HP 3395.

12 000 HUF
32,43
35,29
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma) fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1- HV 1306.
31149.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma)" fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1- HV 1306.

4 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz kitűző, hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (4x) (23mm) T:AU
31150.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző, hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (4x) (23mm) T:AU

2 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz gomblyukjelvény hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (23mm) T:XF patina
31151.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz gomblyukjelvény hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) T:XF patina

1 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 VNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BVDAPESTINI 1951-1976 / ANNVS FVNDATIONIS FACVLTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769) kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstözés, karc
31152.

3 600 HUF
9,73
10,59
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976 jelzett Ag emlékérem (25,26g/0.800/42,5mm) T:AU
31153.

7 000 HUF
18,92
20,59
Madarassy Walter (1909-1994) ~1983. Markusovszky László, Fodor József, Korányi Ferenc / Magyar Orvostovábbképzés 1883. kétoldalas, öntött bronz plakett tokban (~110mm) T:XF patina
31154.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1983. "Markusovszky László, Fodor József, Korányi Ferenc / Magyar Orvostovábbképzés 1883." kétoldalas, öntött bronz plakett tokban (~110mm) T:XF patina

8 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1984. Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára 1884-1945 / 75 éves a Szemklinika kétoldalas bronz emlékplakett (~86,5mm) T:AU patina
31155.

Madarassy Walter (1909-1994) 1984. "Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára 1884-1945 / 75 éves a Szemklinika" kétoldalas bronz emlékplakett (~86,5mm) T:AU patina

16 000 HUF
43,24
47,06
Nagy Benedek (1941-) 1986. XV. Országos Szövetkezeti Fotókiállítás 1986 bronz emlékérem (97mm) alátáttel (125x120mm) T:AU
31156.

Nagy Benedek (1941-) 1986. "XV. Országos Szövetkezeti Fotókiállítás 1986" bronz emlékérem (97mm) alátáttel (125x120mm) T:AU

3 000 HUF
Nagy István (1920-2017) 1976. Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2
31157.

Nagy István (1920-2017) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2

3 000 HUF
Nagy József (1931-) DN Bajcsy-Zsilinszky Endre / Bort, búzát, békességet - Független Kisgazdapárt öntött bronz emlékérem (91mm) T:XF
31158.

Nagy József (1931-) DN "Bajcsy-Zsilinszky Endre / Bort, búzát, békességet - Független Kisgazdapárt" öntött bronz emlékérem (91mm) T:XF

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF