Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 94

Ausztria 1898. Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem (62mm) T:AU Austria 1898. 50th Anniversary of Franz Josephs reign two-sided bronze commemorative medallion (62mm) C:AU
32751.

Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (62mm) T:AU Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign" two-sided bronze commemorative medallion (62mm) C:AU

38 000 HUF
104,11
113,43
1898. ZUR ERINNER. A.D. 50 JAHR. REGIERUNGS JUBILAUM 1848-1898 / FRANZ JOSPEH I KAISER V. OESTER. K. UNG. (Az 50 éves uralkodói jubileum emlékére 1848-1898 / I. Ferenc József Ausztria Császára Magyarország Királya) sárgaréz emlékérem (23mm) T:F
32752.

3 000 HUF
8,22
8,96
Ausztria 1910. IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910 bronz emlékérem. Szign.: Hofner (60mm) T:1-,2 kis ph. Austria 1910. IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910 bronze commemorative medallion. Sign.: Hofner (60mm) C:AU,XF small edge error
32753.

Ausztria 1910. "IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910" bronz emlékérem. Szign.: Hofner (60mm) T:1-,2 kis ph. Austria 1910. "IOSEF KAINZ / 20. SEPT. 1910" bronze commemorative medallion. Sign.: Hofner (60mm) C:AU,XF small edge error

12 000 HUF
32,88
35,82
32754.

1 000 HUF
2,74
2,99
Ausztria 1978. 100 éves a Linzi Takarékpénztár kétoldalas, aranyozott fém emlékzseton (22mm) T:AU Austria 1978. 100 Jahre - Linzer Sparkasse two-sided, gilt metal token (22mm) C:AU
32755.

2 000 HUF
5,48
5,97
Ausztria 1978. 100 éves a Linzi Takarékpénztár kétoldalas, bronz emlékzseton (22mm) T:AU patina Austria 1978. 100 Jahre - Linzer Sparkasse two-sided, bronze token (22mm) C:AU patina
32756.

2 000 HUF
5,48
5,97
Ausztria DN Bécsi főegyházmegye jelzett Ag emlékérem dísztokban (25,66g/0.900/40mm) C:AU Austria ND Archdiocese of Vienna hallmarked Ag commemorative medallion in case (25,66g/0.900/40mm) C:AU
32757.

Ausztria DN "Bécsi főegyházmegye" jelzett Ag emlékérem dísztokban (25,66g/0.900/40mm) C:AU Austria ND "Archdiocese of Vienna" hallmarked Ag commemorative medallion in case (25,66g/0.900/40mm) C:AU

6 500 HUF
17,81
19,40
Ausztria DN Bécsi Mezőgazdasági Kamara / Különleges érdemekért ezüstözött bronz érdemérem gravírozással (60mm) T:AU ph. Austria ND Wiener Landwirtschaftskammer / Für besondere Verdienste silvered bronze medallion with engrave (60mm) C:AU edge error
32758.

2 600 HUF
7,12
7,76
Ausztria DN Gurki székesegyház bronz emlékérem (40mm) T:AU Austria ND Gurk Cathedral bronze commemorative medallion (40mm) C:AU
32759.

Ausztria DN "Gurki székesegyház" bronz emlékérem (40mm) T:AU Austria ND "Gurk Cathedral" bronze commemorative medallion (40mm) C:AU

1 400 HUF
3,84
4,18
Csehszlovákia 1967. I. Ferdinánd 1541-es évjáratú Schauthaler előlapjának mintájára készült ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán Kelet-Szlovákiai Múzeum Kassán - Kassai aranykincs kiállítása, 1967 szöveg szlovák nyelven (52mm) T:XF patina Czechoslovakia 1967. Ferdinand I silver-plated bronze commemorative medal modeled after the obverse of the Schauthaler of 1541, with East Slovak Museum in Košice - Košice golden treasure exhibition 1967 text in Slovakian language (52mm) C:XF patina
32760.

Csehszlovákia 1967. "I. Ferdinánd" 1541-es évjáratú "Schauthaler" előlapjának mintájára készült ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán "Kelet-Szlovákiai Múzeum Kassán - Kassai aranykincs kiállítása, 1967" szöveg szlovák nyelven (52mm) T:XF patina Czechoslovakia 1967. "Ferdinand I" silver-plated bronze commemorative medal modeled after the obverse of the "Schauthaler" of 1541, with "East Slovak Museum in Košice - Košice golden treasure exhibition 1967" text in Slovakian language (52mm) C:XF patina

2 000 HUF
5,48
5,97
Csehszlovákia ~1970. Kémiai Műszaki Egyetem / Pardubice kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tlustoš Felger (60mm) T:AU Czechoslovakia ~1970. Vysoká Škola Chemiteckotechnologická / Pardubice double-sided bronze medallion. Sign: Tlustoš Felger (60mm) C:AU
32761.

Csehszlovákia ~1970. "Kémiai Műszaki Egyetem / Pardubice" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tlustoš Felger (60mm) T:AU Czechoslovakia ~1970. "Vysoká Škola Chemiteckotechnologická / Pardubice" double-sided bronze medallion. Sign: Tlustoš Felger (60mm) C:AU

3 000 HUF
8,22
8,96
Csehszlovákia 1974. Zsizska János halálának 550. évfordulója kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (59mm) T:XF Czechoslovakia 1974. The 550th anniversary of the death of Ján Žižka double-sided, silver patinated bronze medallion (59mm) C:XF
32762.

Csehszlovákia 1974. "Zsizska János halálának 550. évfordulója" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (59mm) T:XF Czechoslovakia 1974. "The 550th anniversary of the death of Ján Žižka" double-sided, silver patinated bronze medallion (59mm) C:XF

2 000 HUF
5,48
5,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF