Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 44

DN A magyar nemzet pénzérméi - Honfoglalás-Millenniumi emlékpénz 896-1896 Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina
31868.

DN "A magyar nemzet pénzérméi - Honfoglalás-Millenniumi emlékpénz 896-1896" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP ujjlenyomat, kis patina

2 600 HUF
7,12
7,76
DN Lancea Regis Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu-Ni replikája COPY jelzéssel T:PP
31869.

DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának ezüstözött Cu-Ni replikája "COPY" jelzéssel T:PP

1 800 HUF
4,93
5,37
DN Az 1913-as évjáratú 5 centes érme nagyméretű utánverete (78mm) T:XF
31870.

2 000 HUF
5,48
5,97
DN Az 1916-os évjáratú 1/4 dollár érme nagyméretű utánverete (78mm) T:XF
31871.

2 000 HUF
5,48
5,97
DN Az 1884S-es évjáratú 1 dollár érme nagyméretű utánverete (78mm) T:XF
31872.

2 000 HUF
5,48
5,97
DN Az 1972S-es évjáratú 1 cent érme bronzozott, nagyméretű utánverete (77mm) T:XF kopott bronzozás
31873.

2 000 HUF
5,48
5,97
Fritz Mihály (1947- ) DN Forradalom és Szabadságharc 1848-49 / Magyarország Történelme Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP
31874.

Fritz Mihály (1947- ) DN "Forradalom és Szabadságharc 1848-49 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP

2 600 HUF
7,12
7,76
Fritz Mihály (1947- ) DN Forradalom és szabadságharc 1956 / Magyarország Történelme Ag emlékérem (15g/0.500/34mm) T:PP
31875.

Fritz Mihály (1947- ) DN "Forradalom és szabadságharc 1956 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem (15g/0.500/34mm) T:PP

2 600 HUF
7,12
7,76
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886 ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP patina
31876.

1 600 HUF
4,78
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Szent István aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31877.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent István" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP

2 000 HUF
5,48
5,97
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Szent László aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31878.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent László" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP

2 000 HUF
5,48
5,97
Ifj. Szlávics László (1959-) DN Szent Korona emlékérem részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP
31879.

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (10g/0.925/30mm) T:PP

5 500 HUF
15,07
16,42

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF