Military

Number of items: 135

1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF,VF  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with original ribbon C:XF,VF NMK 249.
32906.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF,VF Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with original ribbon C:XF,VF NMK 249.

3 600 HUF
9,86
10,75
32907.

30 000 HUF
82,19
89,55
32908.

2 000 HUF
5,48
5,97
~1900. Bronz Katonai Érdemérem (Signum Laudis) miniatűrje, fül nélkül (17mm) T:VF
32909.

1 000 HUF
2,74
2,99
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration without ribbon C:XF NMK 269.
32910.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:XF NMK 269.

4 000 HUF
10,96
11,94
1911. I. Felsőmagyarországi-Sztropkó Felsővízköz - melletti királyhadgyakorlatok emlékéül 1911. szeptember 12. - ZUR ERINNERUNG (...) bronz emlékérem magyar és német nyelven (30mm) T:VF fülhiány
32911.

1911. "I. Felsőmagyarországi-Sztropkó Felsővízköz - melletti királyhadgyakorlatok emlékéül 1911. szeptember 12. - ZUR ERINNERUNG (...)" bronz emlékérem magyar és német nyelven (30mm) T:VF fülhiány

3 000 HUF
8,22
8,96
1914-1918. Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján részben zománcozott, karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, szintén függesztőkarikán jelzett G.A.S. gyártói jelzéssel. A VIRIBUS UNITIS szöveget tartalmazó rész 60 fokkal elfordulva. T:AU / Hungary 1914-1918. Silver Merit Cross with the Crown on a war ribbon hallmarked Ag decoration with original ribbon and thin ribbon, also on suspension ring with G.A.S. makers mark. The part containing the text VIRIBUS UNITIS rotated by 60 degrees C:AU NMK 223.
32912.

1914-1918. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" részben zománcozott, karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, szintén függesztőkarikán jelzett "G.A.S." gyártói jelzéssel. A "VIRIBUS UNITIS" szöveget tartalmazó rész 60 fokkal elfordulva. T:AU / Hungary 1914-1918. "Silver Merit Cross with the Crown on a war ribbon" hallmarked Ag decoration with original ribbon and thin ribbon, also on suspension ring with "G.A.S." makers mark. The part containing the text "VIRIBUS UNITIS" rotated by 60 degrees C:AU NMK 223.

60 000 HUF
164,38
179,10
~1914-1918. Világháborús propaganda jelvény, zománcozott német, osztrák és magyar zászlókkal, hátoldalon KRIEGSHILSF BUREAU - GES. GESCH. jelzéssel (19x24mm) T:AU
32913.

~1914-1918. Világháborús propaganda jelvény, zománcozott német, osztrák és magyar zászlókkal, hátoldalon "KRIEGSHILSF BUREAU - GES. GESCH." jelzéssel (19x24mm) T:AU

18 000 HUF
49,32
53,73
~1914-1918. A kétoldalt angyalok tartotta Magyar Szent Koronát áhítattal figyelő katonákat és civileket ábrázoló hadifém patrióta plakett márvány tömbön (plakett 65x40mm, márvány 128x71x29-57mm) T:AU kis oxidáció
32914.

7 000 HUF
19,18
20,90
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetéseredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:VF patina, ph. / Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF patina, edge error NMK 133.
32915.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetéseredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:VF patina, ph. / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF patina, edge error NMK 133.

5 500 HUF
15,07
16,42
11
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetéseredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina, ph. / Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina, edge error NMK 133.
32916.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetéseredeti mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina, ph. / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark, with damaged, original ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina, edge error NMK 133.

6 000 HUF
16,44
17,91
9
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina NMK 137.
32917.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF,VF patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF,VF patina NMK 137.

2 000 HUF
5,48
5,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF