Jewellery and precious metal items

Number of items: 229

Arany (Au) buton fülbevaló, brilliáns csiszolású gyémánttal ékítve, jelzett, összkarátszám: 0,6 ct, bruttó: 4,5 g
20000.

280 000 HUF
756,76
823,53
Olasz art deco ezüst (Ag) mokkás és teás kiöntő készlet, cukortartóval, tejkiöntővel. Jelzett, fa fogóval. össz br 1009 g
20001.

340 000 HUF
918,92
1 000,00
20002.

260 000 HUF
702,70
764,71
20003.

200 000 HUF
540,54
588,24
Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g
20004.

200 000 HUF
540,54
588,24
Ezüst(Ag) nagy méretű gyümölcsös tál, jelzett, d: 26 cm, nettó: 650 g
20005.

190 000 HUF
513,51
558,82
20006.

180 000 HUF
486,49
529,41
18K arany (Au) fülbevalópár, jelzett 10,5 g
20007.

160 000 HUF
432,43
470,59
20008.

150 000 HUF
405,41
441,18
20009.

150 000 HUF
405,41
441,18
20010.

130 000 HUF
351,35
382,35
Ezüst (Ag) tálca hólyagos peremmel Jelzett, dianás, mesterjegyes 493 g 37x27 g
20011.

100 000 HUF
270,27
294,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF