Tétel

8 000 HUF

11

Description:

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XX. kötet. Magyarország VII. köt. Délkeleti Magyarország. Erdély és a szomszédos hegyvidékek. Bp., 1901., Magyar Királyi Államnyomda,XIV+604 pNagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kevés kopás a borítón, laza kötés, belső borítón kis sérülés

Share:

Photo of the item taken by : tg