Books: Travelling, Local History

Number of items: 183

18048.

4 000 HUF
10,96
11,94
Garay-album. Garay János emlékszobrának leleplezése ünnepére. A Szegzárdi Garay-szoborbizottság megbízásából szerk. Bodnár István. Bp. 1898. (Franklin ny.) 159 l. 3 t. 1 lev. (feliratos hártyapapír). 324 mm. Szövegközti képekkel. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval
18049.

2 600 HUF
7,12
7,76
Roloff Beny - Seyyed Hossein Nasr: Persia. Bridge of Turquoise. London, 1975, Thames and Hudson. Egészoldalas fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
18050.

3 000 HUF
8,22
8,96
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal és térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kis kopásnyomokkal.
18051.

3 000 HUF
8,22
8,96
Hedin, Sven: Csangpo láma zarándokútja. Ford.: Gergely Jolán. Bp., [1922], Genius (Világosság-ny.), VIII+272 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, hiányos gerinccel, néhány minimálisan foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18052.

3 000 HUF
8,22
8,96
Japan for the Young. Tokyo, 1937, Board of Tourist Industry - Japanese Government Railways. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Térkép-melléklettel. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb folttal, belül jó állapotban.
18053.

3 000 HUF
8,22
8,96
Tokaj-Hegyaljai album. Kiadja a Tokaj-Hegyaljai Bormívelő Egyesület és Elnöke Báró Vay Miklós. Szerk.: Dr. Szabó József, Török István. Bp.,1984, ÁKV. Magyar, angol, francia és német nyelven.1867-es Emich Gusztáv kiadvány reprint kiadása. Kiadói félműbőr-kötés, kopott borítóval.
18054.

4 000 HUF
10,96
11,94
Hielscher, Kurt: Italien. Baukunst und Landschaft. Geleitwort von Wilhelm von Bode. Berlin-Wien-Zürich, 1929, Ernst Wasmuth A.G., XIV+(2)+304 p. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18055.

4 000 HUF
10,96
11,94
18056.

3 000 HUF
8,22
8,96
Erdély - Székelyföld. I-III. köt.  Váradi Péter Pál- Gaál Anikó: Erdély - Székelyföld, Korond és vidéke.;  Váradi Péter Pál- Gaál Anikó - Zsigmond Enikő: Alcsík és Kászon.; Váradi Péter Pál - Lőwey Lilla: Erdély. Tél a Havason. Bp., 1995-1996., KÖZDOK. Gazdag képanyaggal illusztráltak. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói kopott papírtokban, a papírtok hátán címkenyommal.
18057.

3 600 HUF
9,86
10,75
18058.

4 000 HUF
10,96
11,94
Balai F. István, Lovas Dániel: Kecskemét 56/60. Ötvenhatos kecskeméti olvasókönyv. Az egyik szerző és szerkesztő, Lovas Dániel (1954-) könyvkiadó, újságíró által aláírt! Kecskemét, 2016, Gong. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
18059.

Balai F. István, Lovas Dániel: Kecskemét '56/60. Ötvenhatos kecskeméti olvasókönyv. Az egyik szerző és szerkesztő, Lovas Dániel (1954-) könyvkiadó, újságíró által aláírt! Kecskemét, 2016, Gong. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.

3 600 HUF
9,86
10,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF