Tétel

Catalogue number:

18983.
454. Closed Online auction
Books: Technics

4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD

Description:

Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Átdolgozták: Pogány Béla és Pöschl Imre. Bp., 1927, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+664 p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, helyenként foltokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert