Books: Technics

Number of items: 22

Jordán Károly: Bognár kisipar. Bp., 1959, KIOSZ Országos Központ. 381 p. Kiadói papírkötés, gerinc tetején apró sérüléssel, első néhány lap alsó sarka kissé foltos. Megjelent 1650 példányban.
18980.

8 000 HUF
18981.

2 000 HUF
Balogh Beatrix: Várépítés, várjátékok. Játékos Könyvek. Bp., [1982], Népművelési Propaganda Iroda, 63 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és lapszélekkel.
18982.

1 400 HUF
Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Átdolgozták: Pogány Béla és Pöschl Imre. Bp., 1927, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+664 p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, helyenként foltokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
18983.

4 800 HUF
12,97
14,12
18984.

4 000 HUF
9 db kötéssel, horgolással kapcsolatos könyv
18985.

3 000 HUF
Mokk László: Helyszíni előregyártás. Bp., Műszaki, 1961. Foltos kiadói félvászon kötés, sérült és foltos kiadói papír védőborítóban.
18986.

2 400 HUF
Kovács György: Közlekedésépítőipari anyagtan. Bp., [1961], Műszaki Könyvkiadó, 375 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, a gerincen kisebb hiánnyal, néhány kis lapszéli sérüléssel. Megjelent 1260 példányban.
18987.

2 200 HUF
5,95
6,47
Gárdonyi Jenő - Dávid János - Monostori Gusztáv: Villamos hálózatok. Bp., 1948., Stephaneum. Kiadói papírkötés, a borító széleken és a gerinc alján kis szakadásokkal, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
18988.

2 000 HUF
Lupták Ernő: Lakatosok könyve. Bp., 1964, Táncsics. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval, volt könyvtári példány.
18989.

2 800 HUF
7,57
8,24
Győri György - Szabó László: A budapesti MÁVAG története. Bp., 1953, Népszava, 198+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval, ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapokkal. Megjelent 3080 példányban.
18990.

2 200 HUF
5,95
6,47
18991.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF