Tétel

Catalogue number:

19101.
454. Closed Online auction
Books: Tales

2 000 HUF
5,48 EUR, 5,97 USD

Description:

Siró Ödön: Madaras Jankó. Mese 6-12 éves gyermekek számára. Bartha Zoltán rajzaival. Bp., 1943,Officina, 80 p. Az oldalszámozáson belül 16 egészoldalas képtáblával. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, kissé foltos, kijáró lapokkal, néhány lapon szakadással.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras