2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Paszuly Pista lakodalma. Egyedi készítésű, kézzel rajzolt képes mesekönyv. 14 sztl. lev. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, egy-két sérült lappal.