Tétel

Catalogue number:

19103.
454. Closed Online auction
Books: Tales

4 600 HUF

Description:

[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: Jim, a hurokvető kalandjai. Regényes elbeszélés Észak-Amerika nyugati vadonjaiból. A serdültebb ifjúság számára írta - - . Bergen Frigyes négy színes képével. Bp., [1892], Lauffer Vilmos (Rudnyánszky A.-ny.), 2 sztl. lev.+ 169+(1) p.+ 4 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, korabeli ajándékozási bejegyzéssel, néhány lap kijár.

Share:

Photo of the item taken by : hsz