Tétel

Catalogue number:

19104.
454. Closed Online auction
Books: Tales

1 600 HUF
4,38 EUR, 4,78 USD

Description:

[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: A mesztiz és még három elbeszélés Észak- és Dél-Amerikából. Az ifjuság számára írta - - . [Bp., 1897, Athenaeum], 155 p.+ 3 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes állapotban, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, hiányzó címlappal, szétvált fűzéssel, a lapok nagy része kijár.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras