Books: Tales

Number of items: 38

A hatodik tusa és más képregények. Bp., én., Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
19111.

1 000 HUF
[Christoph von Schmid (1768-1854)]: Schmid Kristóf ifjusági iratai. VIII. kötet. Bp., 1899, Athenaeum. Negyedik kiadás. Illusztrációk nélkül. Kiadói papírkötés.
19112.

2 000 HUF
A kis turisták. Kifestőkönyv. Tahi-Toth Nándor rajzai. Bp., én., Minerva. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, színezésekkel.
19113.

2 000 HUF
Doris Rübel: A balett - Mit? Miért? Hogyan? (32-) Bp.. 2019., Scolar. Kiadói kemény-kötés.
19114.

2 000 HUF
4 db vegyes állapotú mesekönyv, ifjúsági irodalom, mind illusztrált: Nagyapó könyvtára, Gulliver utazásai ifjúsági kiadás, Gulliver ill. Róna Emy, Csongrádi Fajankó, vegyes állapotban, gyermeki kéz által részben színezett
19115.

2 000 HUF
2 db mesekönyv - Donászy Magda: Arany ABC. Rajzolta: Reich Károly. H.n., Minerva. + Bálint Ágnes: Iskola a faliszekrényben. Bp., 1975, Móra. Félvászon és kartonált kötésben, firkákkal, megvisel állapotban.
19116.

1 400 HUF
Benedek Elek 2 kötete: Rókáné mézes-mákos kalácsa és más mesék. Bp., 1970, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis felületi sérülések. + Többsincs királyfi és más mesék. Bp., 1975, Móra. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé foltos.
19117.

1 600 HUF
Szepes Mária: Pöttyös Panni. F. Győrffy Anna. Bp.,én.,Móra Ferenc. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19118.

1 800 HUF
Kolozsvári Grandpierre Emil: A lóvátett sárkány. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1963, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.
19119.

900 HUF
2,43
2,65
Sachs, Hans: Allen Leuten recht getan. Eine lehrreiche Geschichte. Bilder von Beatrice Braun-Fock. Mainz, é.n. [1939], Jos. Scholz, 10 sztl. lev. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Illusztrált papírkötésben, a borító és a címlap kissé foltos.
19120.

1 600 HUF
Alfred Könner: BOri. Irmhild és Hilmar Proft rajzaival Bartócz Ilona fordítása Berlin, 1963. Kiadói félvászon kötésben
19121.

1 000 HUF
Víg Balázs: Három bajusz gazdát keres. Kárpáti Tibor illusztrációival. DEDIKÁLT! Bp.,2010, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
19122.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF