Books: Tales

Number of items: 38

Zelk Zoltán: Tollászkodik a tavasz. DEDIKÁLT! Kass János rajzaival. Vál. T. Aszódi Éva. Bp., 1976, Móra. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19099.

2 800 HUF
7,57
8,24
10
19100.

4 200 HUF
11,35
12,35
19101.

2 000 HUF
Varró Dániel: Túl a Maszat-hegyen. Muhi Andris és a pacák birodalma. Varró Zsuzsa rajzaival. Bp., 2003. Magvető, Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső kötéstáblán kis benyomódás.
19102.

2 000 HUF
[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: Jim, a hurokvető kalandjai. Regényes elbeszélés Észak-Amerika nyugati vadonjaiból. A serdültebb ifjúság számára írta - - . Bergen Frigyes négy színes képével. Bp., [1892], Lauffer Vilmos (Rudnyánszky A.-ny.), 2 sztl. lev.+ 169+(1) p.+ 4 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, korabeli ajándékozási bejegyzéssel, néhány lap kijár.
19103.

4 600 HUF
12,43
13,53
[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: A mesztiz és még három elbeszélés Észak- és Dél-Amerikából. Az ifjuság számára írta - - . [Bp., 1897, Athenaeum], 155 p.+ 3 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes állapotban, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, hiányzó címlappal, szétvált fűzéssel, a lapok nagy része kijár.
19104.

1 600 HUF
[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: A rokkant hagyatéka. Elbeszélés Amerika északi államaiból a serdültebb ifjúság számára. Átdolgozta: Győry Ilona. Bp., [1895], Lauffer Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 206+(2) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos, kopottas borítóval, pótolt gerinccel, helyenként sérült, foltos lapokkal, szétváló fűzéssel, több lap kijár.
19105.

1 600 HUF
Cooper, [James Fenimore]: Vadfogó. - - elbeszélése után az ifjúság számára Báró Eötvös József utasítása szerint átdolgozva. Ifjúsági Könyvtár VII. Bp., 1873, Légrády Testvérek, 306 p. + 8 (színes litográfiák) t. Második, javított kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
19106.

2 400 HUF
25
19107.

2 400 HUF
Marshall, [Henrietta Elizabeth]: Stories of Robin Hood. Told to the Children by - - . With Pictures by A. S. Forrest. London, é.n. [cca 1910-1920], T. C. & E. C. Jack, Ltd. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel, egy lapon szakadással.
19108.

1 800 HUF
Péter a hírvivő. Elbeszélés az északamerikai szabadságharczból. Az ifjúság számára átdolgozta: Grundmann J. Ford.: Győry Ilona. Zweigle öt színnyomatú képével. Bp., [1894], Lauffer Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 1 sztl. lev.+ 85+(1) p.+ 5 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopottas borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, egy kijáró képtáblával, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!
19109.

2 400 HUF
19110.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF