Tétel

Catalogue number:

19035.
454. Closed Online auction
Books: Religion

5 000 HUF

23

Description:

Újszövetségi Szentírás 1-2. köt. A Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás-Bizottsága. Bp.,(1927-1928.),Szent István-Társulat. A borítón Akantisz Viktor festőművész bibliai tárgyú képével. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras