Tétel

Catalogue number:

19026.
454. Closed Online auction
Books: Religion

19 000 HUF

Description:

[Bilovský, Bohumír Hynek Josef (1659-1725)]: Godefrido Ignatio Bilowsky: Doctrina christiana animabus inservitura, per dominicas anni, et nonnullas festivitates, breviter aptata. Authore: - -, ... Olomucii (Olomouc/Olmütz),[1721],Typis Joannis Adami Auinger, 20+101+1+167+23 p.; Hozzákötve: Pia quadragesima aeterna veneratione, patienti Iesu Consecrata. Pars Prima.; Passio D.N.I.C. Missa, et haec Passione integra, exponitur. Pars Secunda. In his haurietis aquas vivas cum gaudio, ex quinque fontibus pii Salvatoris.; Pars posterior a pentecoste usque ad adventum. Cum aliis quatuor. De jubiloeo, bello turcico, & peste, factis ad populum dictionibus.; Oppaviae [Opava/Troppau], 1721, typis Evae Schindlerianae viduae, factore Joanne Casparo Breu?er, 4+99+12+1;4+195+1;2+521+10 p.; Cseh és Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras