Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 31

Dr. Marián Miklós: A Bakony hegység kétéltű és hüllőfaunája. A Bakony természettudományi kutatásának eredményei XX. Zirc, 1988, Bakonyi Természettudományi Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18943.

1 800 HUF
4,93
5,37
18944.

900 HUF
2,47
2,69
18945.

1 800 HUF
4,93
5,37
Sereghy Emil - Urbányi Jenő: Törések és ficamok. Bakay Lajos előszavával. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLXXXIV. köt. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (Stephaneum-ny.), 238 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, sérült, szétváló fűzéssel.
18946.

900 HUF
2,47
2,69
Somogyiné Kuti Ilona: Gyógyúszás. Bp., 1998. Flaccus. 90p. Kiadói papírkötésben
18947.

1 000 HUF
2,74
2,99
Alexis Carrel: Orvosok, kuruzslók, eretnekek. Francia orvosok tanulmányai az orvostudomány időszerű kérdéseiről. Ford.: Révay József. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval.
18948.

1 600 HUF
4,78
A föld csodálatos története. Az ősrobbanástól az emberig. Bp.,2001,Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
18949.

A föld csodálatos története. Az ősrobbanástól az emberig. Bp.,2001,Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.

1 600 HUF
4,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF