Books: Military

Number of items: 49

Vegyes fegyverhasználattal kapcsolatos tétel, 4 db:   A rendőrség fegyverhasználati joga és kötelessége. Szolgálati Használatra. Bp., 1972., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés.;  Balogh István - Kecskés Sándor - Kovács Jenő: Önvédelem. Amit az önvédelmi, őrző- és kísérőfegyverekről tudni kell. Bp.,én.,Zrínyi. Kiadói papírkötés.;   Amit a fegyverismereti vizsgán tudni kell. A fegyverismereti vizsga tananyaga. Összeáll.: Falvassy András. Bp., 1997,AGM-Nádor. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.;   Klabacsek Gyula: Fegyvermester 2. Zsaru Füzetek 2. Bp., 1996., Zsaru. Kiadói kopott papírkötés.;
18464.

Vegyes fegyverhasználattal kapcsolatos tétel, 4 db: A rendőrség fegyverhasználati joga és kötelessége. "Szolgálati Használatra." Bp., 1972., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés.; Balogh István - Kecskés Sándor - Kovács Jenő: Önvédelem. Amit az önvédelmi, őrző- és kísérőfegyverekről tudni kell. Bp.,én.,Zrínyi. Kiadói papírkötés.; Amit a fegyverismereti vizsgán tudni kell. A fegyverismereti vizsga tananyaga. Összeáll.: Falvassy András. Bp., 1997,AGM-Nádor. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.; Klabacsek Gyula: Fegyvermester 2. Zsaru Füzetek 2. Bp., 1996., Zsaru. Kiadói kopott papírkötés.;

3 400 HUF
9,19
10,00
Tóth Sándor: Győztes csatáink I. Pozsonyi diadal. Cserhalmi ütközet. Eger, 2009., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
18465.

4 000 HUF
Harsányi László: Gallföldön, rabságban. (Hadifogoly-emlékezések.) Emberré növekedni a háború viharában. DEDIKÁLT! Mundus - Emlékiratok. Bp., 2000, Mundus. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18466.

1 800 HUF
2 db Kína haderejét (Kínai Népi Felszabadító Hadsereg) bemutató könyv, gazdag képanyaggal, kínai és angol nyelven. / 2 books about the Chinese military (Peoples Liberation Army), in Chinese and English language.
18467.

2 db Kína haderejét (Kínai Népi Felszabadító Hadsereg) bemutató könyv, gazdag képanyaggal, kínai és angol nyelven. / 2 books about the Chinese military (People's Liberation Army), in Chinese and English language.

3 200 HUF
8,65
9,41
Quan Doi Nhan Dan Viet Nam 1944-1979. (A Vietnámi Néphadsereg 1944-1979). Hanoi, 1979, Vietnámi Néphadsereg kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Vietnámi nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. / Peoples Army of Vietnam 1944-1979. In Vietnamese language. Hardcover.
18468.

Quan Doi Nhan Dan Viet Nam 1944-1979. (A Vietnámi Néphadsereg 1944-1979). Hanoi, 1979, Vietnámi Néphadsereg kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Vietnámi nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. / People's Army of Vietnam 1944-1979. In Vietnamese language. Hardcover.

3 200 HUF
8,65
9,41
A háborús idők imakönyve Pázmány Péter nyomán. A harctéren küzdő és az itthonmaradott katholikus hívek használatára. Bp., 1915, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
18469.

2 800 HUF
7,57
8,24
Az Országos Hadtörténeti Múzeum programjai az 1981-82. évben. + Tarsoly. 1987-88 Bp., Hadtörténeti Múzeum.
18470.

1 400 HUF
18471.

1 600 HUF
Israel Defense Sales Directory 1997-1998. Compiled and Edited by SIBAT. Jeruzsalem, 1997, SIBAT. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
18472.

1 200 HUF
A Magyar Honvédség üdülői, csapatpihenőhelyei és kempingjei. Bp., 1995, Magyar Honvédség Üdülők és Gyermekintézmények Főigazgatósága, 80 p. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón ragasztásnyommal.
18473.

1 800 HUF
Kiss Csaba: Atomtengeralattjárók. Bp., 1963., Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
18474.

1 200 HUF
Földi Pál: A Luftwaffe. H.n., é.n., Anno Kiadó. Kiadói papírkötés. + Tobak Tibor: Pumák földön-égen. Egy vadászrepülő kalandjai. Bp., 1989, Háttér. Kiadói papírkötés, foltos.
18475.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF