https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 49

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Zöllei Zoltán: A Magyar Honvédség kézitusa kiképzésének szakanyaga. H.n., é.n., Honvédelmi Minisztérium Humánpolitikai Főosztály, 101 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18452.

Dr. Zöllei Zoltán: A Magyar Honvédség kézitusa kiképzésének szakanyaga. H.n., é.n., Honvédelmi Minisztérium Humánpolitikai Főosztály, 101 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
6,03
EUR
,
6,57
USD
Number of bids:
1
Hautzinger Gyula: Babiloni képes napló. (Egy év a háborúban, napról-napra). Bp., 2006, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Társadalomtudományi Intézet. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
18453.

Hautzinger Gyula: Babiloni képes napló. (Egy év a háborúban, napról-napra). Bp., 2006, Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Társadalomtudományi Intézet. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,93
EUR
,
5,37
USD
Number of bids:
0
Szun-ce: A háború művészete; Wuzi: A hadviselés szabályai; Szema-fa: A tábornagy metódusa. (Egy kötetben). Ford.: Tokaji Zsolt, Szántai Zsolt. Bp., 2006, Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18454.

Szun-ce: A háború művészete; Wuzi: A hadviselés szabályai; Szema-fa: A tábornagy metódusa. (Egy kötetben). Ford.: Tokaji Zsolt, Szántai Zsolt. Bp., 2006, Cartaphilus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,38
EUR
,
4,78
USD
Number of bids:
7
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésbentérképmelléklet nélkül, sérült gerinccel, kopott borítóval
18455.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésbentérképmelléklet nélkül, sérült gerinccel, kopott borítóval

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,12
EUR
,
7,76
USD
Number of bids:
3
Bonhardt Attila-Sárhidi Gyula-Winkler László: A Magyar Királyi Honvédség fegyverzete. Bp., (1992), Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban
18456.

Bonhardt Attila-Sárhidi Gyula-Winkler László: A Magyar Királyi Honvédség fegyverzete. Bp., (1992), Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,58
EUR
,
7,16
USD
Number of bids:
1
Makra Zoltán: Honvédelmi miniszterek szolgálatában. Végzetes döntések korszaka 1940-1944. München, 1986., Szerzői. Emigráns kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.
18457.

Makra Zoltán: Honvédelmi miniszterek szolgálatában. Végzetes döntések korszaka 1940-1944. München, 1986., Szerzői. Emigráns kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,58
EUR
,
7,16
USD
Number of bids:
1
Hideg Kornél: Csata Nagyharsány körül. H.n., 2006, szerzői kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon részben eltávolított címkével.
18458.

Hideg Kornél: Csata Nagyharsány körül. H.n., 2006, szerzői kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon részben eltávolított címkével.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
6,03
EUR
,
6,57
USD
Number of bids:
0
Chriss Goss: Fegyvertársak. Egy angol és egy német vadászrepülő egység története 1940 augusztus és szeptember között. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18459.

Chriss Goss: Fegyvertársak. Egy angol és egy német vadászrepülő egység története 1940 augusztus és szeptember között. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 2001, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,48
EUR
,
5,97
USD
Number of bids:
0
Hazánk dicsőségére. 160 éves a Magyar Honvédség. Bp., 2008. Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban 508p.
18460.

Hazánk dicsőségére. 160 éves a Magyar Honvédség. Bp., 2008. Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban 508p.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,77
EUR
,
9,55
USD
Number of bids:
0
Csernavölgyi Antal: Fegyvert, s vitézt éneklek. Katonanaplók a háborúkból. Bp., 1997, Logod, 303 p. Kiadói kartonált papírkötés.
18461.

Csernavölgyi Antal: Fegyvert, s vitézt éneklek. Katonanaplók a háborúkból. Bp., 1997, Logod, 303 p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,58
EUR
,
7,16
USD
Number of bids:
5
Kiss Á. Péter: A gépkarabély és használata. (Bp., 1998), Zrínyi. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18462.

Kiss Á. Péter: A gépkarabély és használata. (Bp., 1998), Zrínyi. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,38
EUR
,
4,78
USD
Number of bids:
4
Gellért Tibor: Tűzszerészek, aknakutatók. Bp., 1977., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés. + A NATO-hadtestek Dél- és Közép-Európában. Bp., 1988., MN Politikai Nevelőmunka Anyagi és Módszertani Központ. Benne katonai jelzésekkel. Benne katonai jelzésekkel és a hadtestek jelszavaival! Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, aláhúzásokkal.
18463.

Gellért Tibor: Tűzszerészek, aknakutatók. Bp., 1977., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés. + A NATO-hadtestek Dél- és Közép-Európában. Bp., 1988., MN Politikai Nevelőmunka Anyagi és Módszertani Központ. Benne katonai jelzésekkel. Benne katonai jelzésekkel és a hadtestek jelszavaival! Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, aláhúzásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,58
EUR
,
7,16
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment