Tétel

Catalogue number:

18256.
454. Closed Online auction
Books: Law

2 600 HUF

Description:

Az 1865-dik évi deczember 10-dikére hirdetett Országgyülés képviselőházának jegyzőkönyve. IV. kötet. Hiteles kiadás. Pest, 1868, Emich Gusztáv-ny., (4)+423 p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és az első néhány lap sarkán kisebb sérülésekkel, kissé dohos lapokkal.

Share:

Photo of the item taken by : tg