Books: Law

Number of items: 10

Szende Pál: Werbőczi. Huszadik Század Könyvtára 30. Különlenyomat a Huszadik Századból. Bp., 1907, Deutsch Zsigmond, 20 p.+1 (kétoldalas térkép) t. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, foltos borítóval (beragasztott ex libris miatt), szakadt borítóval.
18250.

Szende Pál: Werbőczi. Huszadik Század Könyvtára 30. Különlenyomat a "Huszadik Századból". Bp., 1907, Deutsch Zsigmond, 20 p.+1 (kétoldalas térkép) t. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal, foltos borítóval (beragasztott ex libris miatt), szakadt borítóval.

4 800 HUF
13,15
14,33
18251.

2 400 HUF
6,58
7,16
Perneczky Béla: Gazdasági jog. A gazdaközösség és gazdasági szakoktatás számára. Bp., 1929,Pátria, 123 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
18252.

3 000 HUF
8,22
8,96
1876-ik évi Országgyűlési Törvényczikkek, Budapest, kiadja Ráth Mór. Bp., 1876 Korabeli félbőr kötésben
18253.

3 400 HUF
9,32
10,15
Samlung Göschen 6 kötete (577-578,645-646-647, 169) Robert von Mayr: Römische Rechtsgeschichte I. 1-2., II. 1., II. 2. I-II. I. Buch: Die Zeit des Volksrechtes. 1. häfte: Das öffentlcihe Recht. 2. Häfte: Das Privatrecht. II. Buch: Die Zeit des Amts- und Verkehrsrechtes 1. Das öffentliche Recht, 2. Das Privatrecht I-II.;  Theodor Sternberg: Einführung in die Rechtswiffenschaf. Erster Teil: Methoden- und Quellenlehre. Leipzig, 1912-1913, G. J. Göschensche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18254.

Samlung Göschen 6 kötete (577-578,645-646-647, 169) Robert von Mayr: Römische Rechtsgeschichte I. 1-2., II. 1., II. 2. I-II. I. Buch: Die Zeit des Volksrechtes. 1. häfte: Das öffentlcihe Recht. 2. Häfte: Das Privatrecht. II. Buch: Die Zeit des Amts- und Verkehrsrechtes 1. Das öffentliche Recht, 2. Das Privatrecht I-II.; Theodor Sternberg: Einführung in die Rechtswiffenschaf. Erster Teil: Methoden- und Quellenlehre. Leipzig, 1912-1913, G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

3 000 HUF
8,22
8,96
Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18255.

1 600 HUF
4,78
Az 1865-dik évi deczember 10-dikére hirdetett Országgyülés képviselőházának jegyzőkönyve. IV. kötet. Hiteles kiadás. Pest, 1868, Emich Gusztáv-ny., (4)+423 p. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és az első néhány lap sarkán kisebb sérülésekkel, kissé dohos lapokkal.
18256.

2 600 HUF
7,12
7,76
18257.

1 600 HUF
4,78
1947. évi országos törvénytár. (Corpus Juris). Bp., 1947, Magyar Belügyminisztérium (Athenaeum-ny.), XIII+320 p. Sérült kiadói papírborítóban, fűzés nélkül, helyenként kissé sérült lapokkal.
18258.

1 000 HUF
2,74
2,99
18259.

1 600 HUF
4,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF