Tétel

Catalogue number:

19020.
454. Closed Online auction
Books: Judaica

1 600 HUF
4,38 EUR, 4,78 USD

Description:

3 db judaika könyv: Zsidókérdés, asszimiláció, antiszemitizmus. Tanulmányok a zsidókérdésről a huszadik századi Magyarországon. Szerk.: Hanák Péter. Bp., 1984, Gondolat. Átkötött egészvászon-kötésben. + Zsidó imakönyv. Magyar fonetikus átírással és gyakorlati útmutatással. Péntek estére. Olcsó Zsidó Könyvtár 1. Bp., 1997, GLM Bt. Kiadói papírkötés. + Fernando Joannes: A zsidó vallás. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.

Share:

Photo of the item taken by : tg