Books: Hunting

Number of items: 9

Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve Bp., 1921. , Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, 400p. Benne vadásztörténetekkel
18901.

8 000 HUF
21,92
23,88
A vadászat kézikönyve. Szerk.: Dr. Sárkány Pál - Vallus Pál. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
18902.

6 500 HUF
17,81
19,40
Széchenyi Zsigmond 2 műve: Egy magyar vadász hitvallása I. és II. rész.:   Ahogy elkezdődött. Egy magyar vadász hitvallása. Első rész. Schell József illusztrációival. Második kiadás.;  Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Schell József illusztrációival. Második kiadás.   Bp., 1965-1978, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18903.

1 200 HUF
3,29
3,58
Megyaszai Tamás: Vadászjegyek Magyarországon. Kézikönyv és katalógus. Debrecen, 2018. Csak 100 pld! Kiadói papírborítóval, új állapotban 194p.
18904.

6 000 HUF
16,44
17,91
9
Beretz Katalin: Puskák - pajzsok - fohászok. Dr. Nagy Endre Afrika-vadász kalandos élete. A szerző, Nagy Endréné Beretz Katalin (1939-2018) által DEDIKÁLT! Zeusz vadászkönyvek. Bp., 2001, Zeusz. Fekete-fehér képekkel, fényképekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18905.

3 600 HUF
9,86
10,75
Herman Ottó: A magyar halászat könyve. Bp., 1991, Aréna. Borító nélküli példány. Számozatlan.
18906.

1 000 HUF
2,74
2,99
Studinka László: Egy marék vadászemlék. Bp., 1984., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18907.

1 400 HUF
3,84
4,18
Pénzes Bethen: Halaink. Kézikönyv horgászoknak és természetjáróknak. Bp., 2004., Osiris. Kiadói papírkötésben.
18908.

1 600 HUF
4,78
18909.

100 HUF
0,27
0,30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF